Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is túl magasan...

Szerintetek is túl magasan vannak pontozva az IMDB-n a régebbi filmek? Főleg 2000,1990-es évek előttiek?

Figyelt kérdés

Ma pedig sokkal jobb filmekre alig adnak 6.0-nál jobbat.

Régen tök gyenge filmek kaptak 7-8 felett is.


2014. szept. 21. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lettem mi az a film, amire alig adnak 6-os értékelést, de még is jobb, mint egy régi 7-8-as film. Csak egy példát mondj.
2014. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez mind korosztálytól függ szerintem.Nekem pl a MacGyver,Szupercsapat és a 80s 90s évek filmjei voltak az igazik.Mai napig sokkal jobb filmeknek tartom azokat mint a 2000 utánni filmeket.Ami nekem a régebbi filmekbe az tetszik h volt egy hangulata a filmnek amit ma már nem nagyon kapunk vissza a mai filmektől.Főleg az efektusok és a mai modern cuccok mint a komjuter meg a mobilok.A másik hogy a régebbi színészeknek volt stílusa.A mai úgymond felfedezetteknek semmi stílusa.Ugyan ez a helyzet a zenével is!80s évek zenéje szerintem verhetetlen.Nem is csodálom h már nem születik egy örökzöld zene vagy egy divatfilm!
2014. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék példákra, alul- és túlértékelt filmekre egyaránt.
2014. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 HalkHogen ***** válasza:
Pont fordítva látom. De hozz példákat, hátha meggyőzöl.
2014. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én leginkább thriller kategóriát szeretem.


És azt látom,hogy ma a zseniális thrillerekre is alig adnak 6-7 pontot.

Még ilyen 1970ben készült,tök egyszerű gagyi thrillerekre is 6-7 pontot adtak.

2014. szept. 22. 00:20
 6/8 HalkHogen ***** válasza:
Akkor újra megkérdezem: mi a címük az általad említett filmeknek? Így csak a sötétben lövöldözünk, ha nem tűnt még föl...
2014. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

IMDb pontszámok nem sokat jelentenek. Illetve csak kevés esetben értékelhetők.


Van, hogy egy kevésbé ismert, átlagszemmel nézve szörnyű filmet felpontoznak a rajongói, mert csak ők látták és imádták. Ha mások is értékelnék, akkor zuhanna a pontszám. Szintúgy előfordul, hogy egy film köré odaözönlenek a gyűlölői, és lepontozzák.


De valami példa engem is érdekelne, hogy mire gondolsz.

2014. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen most meglepődtem. Én pont azt látom, hogy a mai hulladék filmek vannak az egekbe pontozva. Batman az első 5-ben, egyéb szemét képregényfilmek a 250-ben. Egy új filmnél nekem már semmit nem jelent, hogy hány ponton áll.
2014. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!