Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » LOST FANOK segítsetek pls. Ez...

LOST FANOK segítsetek pls. Ez hogy lehet? (a többi lent)

Figyelt kérdés
A LOST 3. évadba Ben Linus lelövi John Lockot majd magára hadja a gödörbe ahova a DHARMA tagjainak a holtteste van dobva majd miután John öngyilkos akar lenni hogy ne szenvedjen megjelenik Volt és mondja neki hogy ne tegye mert feladata van. De nem értem hogy jelenik meg Volt mert ugye ő a 2. évadba elhadja a szigetet így nem lehet ott de MIB se vehette fel a szerepét mivel ő a csak a hullák bőrébe tud belebujni de Volt él és virul. Akkor ez most hogy van?

2014. szept. 22. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
paradoxon
2014. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól rémlik ez az egyik rejtély a sok közül amire nem kaptunk választ. Waltnak ugye voltak különleges képességei, lehet hogy meg tudott jelenni Locke-nak, de én szeretem azt hinni, hogy csak Locke képzeletének a szüleménye volt. Walt később még szerepel és akkor nem volt róla szó hogy tényleg ott lett volna. De ez csak az én véleményem.


Egyébként pont tegnap volt 10 éves a sorozat, rohan az idő...:)

2014. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!!!


Igen. Olvastam :D Repül az idő. Emlékszem amikor elkezdte adni az RTL még kis kutya koromba akkor néztem, és úgy emlékeztem, hogy az első évadnak úgy van vége, hogy a egy hajón(ami a fekete szikla lenne csak nem tudtam még h mi az) dobolnak. (a dob meg csak a zene volt én meg azt hittem hogy a hajón dobolnak) :DD

2014. szept. 28. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!