Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szeretnek annyira a Ki...

Mit szeretnek annyira a Ki vagy doki? -ban az emberek?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a scifiket, de ez valahogy nem jött be.

Már másodszorra kezdtem el nézni, de 1-2 résznél többet nem bírtam.. egyszerűen gagyi az egész .. ha ez az egész egy scifi paródia akkor még megértem, de ha komolyan gondolják akkor nem értem mit szeretnek benne az emberek...

(egyetlen opciót látok ami esetleg változtatna a véleményemen, hogy újra nekiállok, de akkor angolul... sok sorozattal vagyok már így, sajnos a magyar szinkron mostanában annyira igénytelen, hogy nézhetetlenné teszi az egészet)


Nektek konkrétan mi tetszik benne?


Értelmes válaszokat ha lehet, nem utálni jöttem ide, ha tényleg annyira jó, mint mondják akkor nem akarok kimaradni belőle...



2014. szept. 22. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
mostanában tényleg fos. Aki most játsza nem ál neki jo! Régebben néztem olyan 5 évell ezelőtt. De már ki ment a divatból.
2014. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon hullámzó szokott lenni a sorozat, mivel sci-fi és sokáig nem is igazán volt meg rá a kellő büdzsé...


Ami miatt sokan (köztük én is) szeretik: a Doktor személye, az angol/brit kultúra önkritikája, sci-fi a javából. Igazán kiemelkedő részei ritkán vannak, viszont azok bőven kárpótolnak.


Most látom: magyarul nézted... Hát ezt nem lehet, az említett angol, sőt brit kultúrát kasztrálod vele. Nem egy színész a sajátságos akcentusával már önmagában hatalmas pluszt jelent.

Gondolj csak bele milyen groteszk, hogy egy skót fenyegeti az emberiséget fenyegető idegeneket. :)

2014. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, ezt magyarul nem szabad nézni :D

Nekem az tetszett benne legelőször,h láthattuk,ha rendezők hogyan képzelik el a jövőt pl. az a rész ahol elpusztult a Föld stb. Másrészt maga a Doctor személye, mikor Eccleston volt a Doctor,akkor ő eléggé nemtörődöm, felhőtlen hangulatú volt, majd utána egyre komorabb lett a többi Doctor, az legújabb pedig annak ellenére,h még fura és sokak szerint nem jó, nekem szimpatikus, mert rajta már látszik,h meggyötri az élet.

Végül pedig későbbi évadokban már nem csak különálló részek vannak,h pl. elmennek megnézni a Föld pusztulását és kész, hanem egy összefüggő történet.

2014. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az új sorozatot (2005) láttam és követem, tehát a 9. doktortól. Az első pár rész tényleg gagyi, és később is vannak gyengébb részek, de vannak jók is. Én azokat a részeket szeretem, amikben vannak csavarok, időugrások, paradoxonok. Az angyalos részeket érdemes nézni, ilyen pl. a 3x10, tégy vele egy próbát! :)
2014. szept. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint az előttem szólók is említették mindenképp érdemes adni neki még esélyt, az új doktorokkal együtt mindig egészen új stílust kap a sorozat is. Nekem személy szerint a harmadik doktor és Amy párosa volt a kedvencem, mindenképp megéri belenézni. A kedvenc részem talán a Blink egyébként, ez a második doktor idejében volt.
2014. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utóbbi válaszoló, figyelmedbe ajánlom a Doctorok sorrendjét, ha már 2. és 3-at említettél:

William Hartnell First Doctor 1963–66[note 5]

Patrick Troughton Second Doctor 1966–69[note 5]

Jon Pertwee Third Doctor 1970–74[note 5]

Tom Baker Fourth Doctor 1974–81[note 5]

Peter Davison Fifth Doctor 1981–84[note 5]

Colin Baker Sixth Doctor 1984–86

Sylvester McCoy Seventh Doctor 1987–89, 1996[80][81][82]

Paul McGann Eighth Doctor 1996[note 5]

John Hurt War Doctor

Christopher Eccleston Ninth Doctor 2005

David Tennant Tenth Doctor 2005–10[note 5]

Matt Smith Eleventh Doctor 2010–13

Peter Capaldi Twelfth Doctor 2013–

2014. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, kedves utolsó, hogy igazából nem Tennant a második doktor, nem is Eccleston az első, de nem ugrott be hirtelen mennyinél tartunk, így gondoltam csak az újkoriakat számolom.
2014. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!