Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért bírjátok a Violettát?

Miért bírjátok a Violettát?

Figyelt kérdés

"mivel úgyis unatkozom, kicsit a dolgok mélyére ások, és megfejtem a tinitársadalom jelenlegi legnagyobb kérdését!XD"


én nem vagyok fan, ezért kérdezem, mert jó lenne tudni mit bírnak benne. mindenféle vélemény jöhet!



2014. szept. 25. 15:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha így meg úgy jó hangjuk van,minek tátognak?Miért nem énekelnek rendesen?^^"
2014. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%
Én nagyon szeretem nézni, mert jó zenék vannak benne és jó nyomon követni, hogy a szereplők mikor, kivel, hol és miért kezdenek el járni/szakítani... Na meg azt, hogy Diego ( a kedvencem ) miként akarja meghódítani Violetta szívét! És azt, hogy Ludmilla ( a másik kedvencem ) miként éri el, hogy ő legyen a középpontban + ő legyen a stúdió legfényesebb csillaga... Meg hát úgy szórakoztat engem. És szép helyeken forgatják Buenos Airesben... Én megyek a Violetta Live NAGYKONCERT-re is, és találkozni is fogok velük, mivel platina jegyes vagyok!!! :D
2015. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

utolsó!

már nem azért, de ők nem csak "kitaláltak"? mármint mint minden más filmben, ők is csak szereplők, nem ez az igazi egyéniségük, no meg nevük.

szóval még szép, hogy tátognak, minden más ily Dizni csenölös filmben akik énekelnek, azok csak tátognak, mert élőben nincs olyan hangjuk.

2015. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!