Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fiúk! Ti szoktatok sírni...

Fiúk! Ti szoktatok sírni filmeken?

Figyelt kérdés
Mi volt az a film?

2014. szept. 27. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, előfordul. Nekem a Breaking Badből volt két ilyen pillanat mostanában (az egyik mikor Hank és Marie beszállnak a liftbe, a másik a Dead Freight című epizód utolsó pár másodperce, erről nem is mondanék semmi többet...)


Először életemben az Oroszlánkirályon sírtam, mikor Simba bebújik a halott Mufasa karja alá, aztán a Hegylakó "Ártatlan" című epizódján, de azon éjszakákon át, de ekkor még kicsi voltam.


Felnőttként (ha a sorozatokat nem számítjuk) a He loves me he loves me not című francia filmen sírtam utoljára, aki látta tudja, hogy miért. (Szeretni bolondulásig a végtelenül idióta magyar címe, ebből ne vonjon le senki gyors következtetést, távolról sem szappanoperás...)

2014. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sírni nem szoktam filmeken, de van néhány olyan, amin meghatódtam és majdnem elmorzsoltam 1-1 könycseppet. Nem emlékszem az összes ilyen filmre,de ezek csak kisebb jelenetek, pl. a Marley meg én-nek a vége felé,amikor Owen Wilson rádöbben,h Marley nemsoká elpusztul.
2014. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!