Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A gorillák a ködben miért...

A gorillák a ködben miért olyan durva?

Figyelt kérdés
PORT.hu-n láttam a kommenteket és a fele azt azt írta, hogy nem nézné meg még egyszer.

2014. szept. 28. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer néztem meg, többé nem néztem meg . Nem a durvasága miatt, mert nagyon jó film, ráadásul jó színészek játszanak benne. Én azért nem nézem meg, mert első alkalommal is nagyon megrázott a vége. Legtöbben ezért nem nézik meg, mert a vége nem happy end, hanem nagyon megrázó, sokkoló..
2014. szept. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elozovel, a hatast az is noveli hogy az ember tudja, hogy megtortent esemenyeken alapul a sztori.
2014. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:45

Pontosan úgy van ahogy írod. Emlékszem, eleve úgy ültem le megnézni, hogy tudtam a nő létező személy, és a történet is valós eseményeken alapul. Olvastam róla, de ugye más olvasni és látni a dolgokat. Megrázó nagyon

(első vagyok)

Kedves kérdező. Ha még nem láttad a filmet akkor egyszer érdemes megnézni, mert tényleg nagyon jó film..csak hát lelkileg odavág..

2014. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! :D
2014. szept. 29. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!