Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan filmeket vagy...

Tudtok olyan filmeket vagy sorozatokat amikben egy szocihopata a szereplő vagy arról szól?

Figyelt kérdés
Mert szeretnék minnél többet megtudni az ilyen emberekről sajnos a társadalmunkban egyre több az ilyen ember fel kell ismernünk őket.

2014. szept. 30. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyre több? Na ez nekem új...


Kérdésedre a válaszom (nyilván spoileres, mert a karaktereket is megjelölik):

[link]

[link]

2014. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pedig pl.az exem is az volt sok idő volt mire ráeszméltem és sikerült belőle kiszeretnem.

Érzelmileg sekély volt,sok mindent csak megjátszott nagyon jól tudott manipulálni embereket,empátiából 0 volt és sosem volt lelkiismerete és a célja elérésében nem ismert határokat szó szerint most pl.priusza van emiatt.

2014. szept. 30. 07:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Érdekes, az én exem is az volt, szakítás után viszonylag normális maradt a kapcsolatunk, és megmutattam egy cikket neki a szociopatákról, és totál magára ismert.


Manipulatív, lelkiismeret nélkül hazudós, mások érzelmeivel játszó és ezt élvező egyén. Volt egy betegsége még kiskorába, amibe majdnem belehalt (ezt az anyjától tudom, tehát igaz) és míg jártunk, elhitette velem, hogy kiújult. Egy hónapig szenvedtem, meg bőgtem, mire elmondta, hogy csak szívatott.

De olyan jól manipulált kis pincsit csinált belőlem, hogy simán megbocsátottam.


Nagyon durva. És ez csak csepp a tengerben.

2014. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Detto nem betegségben hanem más dolgokban manipulált és oroszlán könnyeket érzelmeket játszott meg az én exem is szintén csak ő pasiban és 25évesen hogy azt tehessen velem amit ő akar. És folyton belém beszélte hogy én vagyok a rossz ő a jó a körülödtem állok mind mondták hogy hagyjam el mert tönkre tesz idegbeteget tesz belőlem de én túlzottan bele szerettem és hülye modon ragaszkodtam hozzá és belém beszélte ha elhagyom nem lesz jobb pasim csak rosszabb mert hogy bennem van a hiba és jobbat úgy sem találok és amikor össze voltunk veszve kivánt nekem magánál sokkal rosszabbakat akik szétvernek engem meg hasonlóakat.
2014. szept. 30. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a Hannibál sorozatban, Hannibál érősen szocio és pszichopata.

Vagy a dallasban Jockey.

2014. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ramcsi5 válasza:

Pretty Little Liars

Vannak benne elég beteg jelenetek...

2014. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!