Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leonardo DiCaprio hogy kaphato...

Leonardo DiCaprio hogy kaphatott a Vasálarcosért Arany Málna-díjat?

Figyelt kérdés
A hétvégén ment a Cool-on, szerintem ebben is fantasztikusat alakít. Ez volt a Titanic után az első filmje, a népszerűségét akarták ezzel megtörni, vagy miért?
2014. okt. 7. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy rossz volt az alakítása. Mikor alakított fantasztikusat? Én ilyet még nem láttam tőle.
2014. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Az első válaszoló nem kicsit túloz. Egyébként túljátszotta a szerepét.


Az elmúlt pár évben is ez megy, annyira látszik, hogy Oscarra hajt és nem a karakterbe akar belelépni, hogy nem csoda ha nem ő nyeri...


Az én szememben a Gilbert Grape után van egy űr a színészi karrierjében, majd a Kapj el ha tudsz! című filmtől számítva ismét a jobbak közé sorolható.

2014. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem játszotta túl a Vasálarcost.

Napjaink legkiemelkedőbb színésze.

Úgy játszik, hogy nem látod, hogy játszik...

Ha nem a legjobb...Jack Nicholson és Robert DeNiro, Al Pacino kategória csak náluk 30 évvel fiatalabb.

2014. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Napjaink egyik legkiemelkedőbb színésze, ezzel egyetértek. De abban a filmben túljátszotta a szerepét, és a Kapj el ha tudsz! előtti karrierje elég hullámzó volt. Onnantól kezdve szépen emelte a nívóját.


A Vasálarcosról nem csak én vélekedek így, nem véletlen a jelölés. :)

2014. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindig A listás Hollywoodi Blockbuster filmekben játszott, őt kinevelték", kiválasztották hogy Hollywoodi 'pénzcsináló" legyen belőle.

1, Tehetség

2, Eladhatóság

3, Rendkívül csinos külseje volt

4, Hihetetlen szorgalmas és kitartó a munkában

5, Szándékosan kerüli a botrányokat

6, Valszeg 'kapható" volt olyan dolgokra- gondoltam a Bryan Singer féle botrányt olvastátok- Hollywood nem ártatlan hely...és nem bryan Singer az egyetlen pénzember ott aki a csinos, nagyon fiatal fiúkra bukik...

Változatlanul élveztem ahogy játszott a Vasárlarcosban.

23 évesen saját névvel vitették el vele a Part című filmet, bedobták a mélyvízbe a kis 'terméküket" Hollywoodban és közönség ráharapott...:D

2014. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért az Egy kosaras naplójában nem semmit alakított!!

Kevesen tudták volna úgy eljátszani, végigsírni, nyivákolni a tönkrement, meggyötört, prostivá lett, anyjának 20 dollárért könyörgú drogost...

Arthur Rimbaudként is fenomenális volt. Nem csak egy gyönyörű arc, de az arcjátéka sem semmi.

Erre mondják hogy a Sors...színésznek született és kész!

2014. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ennél ömlengősebb sorokat rég olvastam. Erre mondom, hogy nagyon profin működik a hollywoodi propaganda és az emberek nem tudják megítélni, hogy ki az igazán klasszis színész.


Várom a sértődött/lekezelő választ!

2014. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom mi ömlengős abban, hogy vadásszák a fiatal srácokat a vén f..sok Hollywoodban. Szerintem jó színész én nézni fogom filmjeit, nekem egyáltalán nem ellenszenves az ürge, pedig van jópár H-ban!

Keanu Reeves sem az, pedig ő igencsak híján van tehetségnek inkább tapasztalata van már a forgatások terén.

Matthew McConeghy pl meglepően hteleset alakított a Wolf of..ben, pedig le sem köpöm a filmjeit.

Owen Wilson imádtam, hogy miután szakított vele a Goldie Hawn lánya, lecsúszott a süllyesztőbe.

Nem csak a két véglet létezik, egymást köpködni vagy összeborulni lehet erről kulturáltan is vitatkozni.

2014. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igaz én lány vagyok! És mint 29 éves lány én azt mondom, Leonardo őrült jó pasi. A pocakjával együtt...:))))
2014. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A Hollywoodi propagandáról az jutott eszembe Leonardo DiCaprioval kapcsolatban hogy ő már 40 éves.

Nem a mai tinilányok ideálja. Azóta felnőtt egy pár új generáció és új tinilányszívtiprók vannak akiket ugyanúgy próbált az "ipar" felfuttatni, mint mondjuk Leo-t vagy Keanu-t.

Zac Effron, Shia LaBeuf, Canning Tatum, Jonathan Rhys-Meyers, Alex Skarsgaard, Bradley Cooper bár már ők is jóval túl vannak harmincon, negyven felé mennek.

Próbálták futtatni a Jamie Campbell-Bower-t hát egyfilmes süllyestős karrierje lett pedig nem is tehetségtelen, de egy 75 kilós Burberry modellről nem hiteles hogy ő egy profi bérgyilkos, vagy éppen uralkodó a közékorban...

De egyik sem tudott önálló sztárrá válni, hiányzik belőlük valami, a X-faktor ? - :D- olyan szürkék olyan semmilyenek.

Inkább még mindig a negyvenes korosztály tud sztárként elvinni egy filmet a hátán pl Hugh Jackman.

Azért mert van karakterük.

Szóval a gépezet nem tud mindent, és mindenkit letolni a közönség torkán.

Minden színész karrierjében van egy felfutó időszak egy 10-20 film pl Julia Robertsében is, már 50 felé jár és az utóbbi 7-8 évben nem sokat jászott..egy egy filmet talán összvissz. Nem is baj.

2014. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!