Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak itt High School Musical...

Vannak itt High School Musical rajongók? Szeretnétek 4. részt, illetve szerintetek lesz?

Figyelt kérdés

#Ashley Tisdale #High School Musical #Zac Efron #musical #Vanessa Hudgens #High School #lucas grabeel #corbin bleu #monique coleman #hsm 4
2014. okt. 10. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Régen szerettem, de ma már nagyon gyerekesnek tartom. Nem szeretnék 4. részt, mert így teljes a sorozat, amúgy is ez volt az utolsó évük a középiskolában. Mi lenne a címe? University Musical?
2014. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 EAHMH válasza:

Én a mai napig szeretem de nem hinném hogy lesz 4. része... Hiszen az előttem hozzászólóval kell egyet értenem, hisz tényleg miről szólna? A zene az alapja mindennek, és a stáb is már annyira szétszóródott hogy szerintem ha lenne 4. rész akkor sem lenne mindenki, vegyünk egy példát, Zac Efron a film óta nagy színész lett, ki venné rá hogy a 4-ben szerepeljen?

Zac-nek ez nem pálya így szerintem nem fogadná el a felkérést... :/

2014. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 EAHMH válasza:
Szóval karrier beindítónak jó volt neki ez a kis film de most már nem hinném hogy szerepelne benne...
2014. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem most is :)) De nemhiszem, hogy lesz 4. része...
2014. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Zack biztosan elfogadná,ha megnézitek egy pár videót a forgatásról láthatjátok hogy nagyon imádták egymást,
2015. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz, egy nyálas marhaság volt, így is éppen eleget mérgezték vele a fiatalságot.
2015. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát az előttem szólóknak elkell ugylátszik vennem a kedvüket mivel lesz 4. rész. ..:DD
2017. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!