Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Farkas filmben Logan honnan...

Msebi06 kérdése:

Farkas filmben Logan honnan emlikszik a japán csávóra, akit régen megmentett?

Figyelt kérdés

Az X-men kezdetek: Farkas filmben volt, hogy Logan elvesztette az emlékezetét mikor fejbe lőtték. Akkor hogy emlékszik vissza erre a japó csávóra a háborúból? Vagy ez csak baki a történetben?


Másik kérdés, hogy ez a rész az X-men: az ellenállás vége után játszódik, de akkor a legújabb részben hogy lett együtt megint az xmen csapat, meg megint adamantium van farkas testében. Nem vágom már az egészet.


Vélemény:

A legújabb résznek csak az elején vagyok, de mikor megtudtam idő visszautazás, meg sztoriváltoztatás lesz már sajnáltam, szerintem semmi jó történetbe ilyet nem kéne bevinni, mert semmisé válik a régi sztori.



2014. okt. 14. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

1) Visszatért az emlékezete.


2) Miért? Mikor szedték ki az adamantiumot a testéből?


3) Köszönjük hogy megosztottad velünk a véleményedet. :)

2014. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez pont egy baki. A Wolverine: Origins a 70-es években játszódik, a Wolverine meg napjainkban, tehát minden a 70-es évek előtti dolog ki lett törölve a fejéből, a japót meg 1945-ben mentette meg. A Prof említette, hogy feleslegesen nézegetné Logan elméjét, sok mindent úgyse tudna előhozni, talán annyi sikerült neki, hogy a tudatalattiba "rakott" pár dolgot, akkor érthető lenne ,hogy azután már emlékezett az öregre, miután a piros hajú csaj bemutatta neki, persze magától sose jött volna rá. Az adamantium meg sose tűnt el belőle, csak a fémkarmokat vágták le, a csontszerkezete többi részében ugyan úgy megmaradt, de a, mivel a fémet nem tudja visszanöveszteni, így sima csontkarmai nőttek vissza, a robot meg nem az adamantiumot szívta el belőle, hanem a mutáns képességét, a gyógyítást, ezért kezdett el olyan gyorsan öregedni. Magneto az X2 filmben említette, hogy a világon csak 2 ember tud bánni az adamantiummal, ebből az egyik ő, szóval gondolom, miután szövetségesek lettek adott neki új karmokat.
2014. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első

Mikor is tér vissza az emlékezete?


Második

Na így már világos, most hogy írod, tényleg nem mindet csapolták, rosszul emlékeztem, majd ma újra is nézem a filmet. Így, hogy magneto adhatta vissza a karmokat végülis tényleg logikus, kár hogy ilyeneket nem osztanak meg a filmekben. Viszont a visszaemlékezés akkor tényleg baki.

Egyébként tényleg mondják, hogy csak 2en tudnak dolgozni adamantiummal, de ebbe a részbe már van 3. is, aki csinálta azt a robotot. Ha jól emlékszem az is abból készült.

2014. okt. 14. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!