Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harra Potternek ki az apja?

Harra Potternek ki az apja?

Figyelt kérdés
Az utolsó részben most nem egészen világos, hogy ki a Harry apja. Pereseulus vagy akit eleve annak tart.

2014. okt. 15. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
James Potter
2014. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Miről beszélsz te? :D Nem Piton az apja... nekem ez meg sem fordult a fejemben....
2014. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
James az apja. Piton csak szerelmes volt az anyjába és ő ért oda először miután Voldemort megölte Harry szüleit.
2014. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
James Potter (beceneve: Ágas), a négy Tekergő egyike, animágus (szarvas, mint a patrónusa). Felesége Lily (Evans) Potter, akivel meghalnak 1981 Hallowen-ján.
2014. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Wow. Te valamit hihetetlenül félreértelmeztél.

James Potter az apja, Pitonnal csupán annyi köze van Harry-hez, hogy szerelmes volt az édesanyjába.

2014. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már előttem leírták James Potter az az:D mikor még csak a filmet láttam először én is félreértelmeztem de olvasd el a könyvet mert ott sokkal pontosabb mimden és akkor arra is rájössz hogy Pitos szerelmes volt Harry anyjába és azért gyűlölte Harryt a kezdetektől fogva mert az apjára, James Potterre hasonlított aki elvette tőle Lilyt és megkeserítette az életét.

Amúgy ha még nem tetted meg feltétlenül olvasd el könyvben kihagyhatatlan élmény:D

2014. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
James Potter,vagyis "akit eleve az apjának tart". Pitonnak sosem volt szexuális,de még romantikus kapcsolata sem Potter anyjával.
2014. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!