Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » AHS - Freak Show vélemények?

AHS - Freak Show vélemények?

Figyelt kérdés

Olyantól várom a választ, aki látta már az American Horror Story negyedik évadának első két részét.

Nektek hogy tetszik? Pozitivan vagy negativan csalódtatok? Melyik szál tetszik nektek, és melyik unalmas? Bármit leírhattok, kíváncsi vagyok kire hogyan hatott.



2014. okt. 18. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik!Kezdtem feladni, mert a második évadban az UFOs szál nagyon gáz volt, csak Quinto javított rajta, a Coven egyszerűen unalmas volt, ez viszont tetszik! Alapból maga a cirkuszos gondolat jó, főleg a bohócos dolog. Eddig minden tetszik, remélem így marad. Az a fiatal srác (asszem Dandy vagy ilyesmi a neve) viszont nem hiányozna nagyon.
2014. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Nekem eddig nem jött be. Tekerve kellett néznem, mert egyszerűen untam. Habár ez a fura anya-fia páros ígéretesnek tűnik a bohóccal. :D A többi uncsi.

A Coven és a Murder house voltak eddig azok, amik tetszettek.

2014. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Abszolúte pozitív.


Első sorban ugye azt volt a kérdés, hogy jó, de ez mitől lesz valami más mint a Carnivale.


Ehhez képest egyrészt most elvileg kapunk egy jövendőmondót, ami nem tudom milyen lesz. Hálazégnek eddig a papos vonal, meg ez a mágikus cucc nem volt erőltetve, így nincs dejavu érzetem.


Eddig ami tetszett benne, hogy nyomorúságosnak, kilátástalannak mutatja be ezt a világot, ami igaz is. Tényleg horror ahogy ezeket az embereket kezelték, sőt kezelik még ma is. abszolúte benne van az a kényszerpálya, ha akarod ha nem, cirkuszi majom vagy és akként is fogsz megdögleni. A Carnivale esetében ez ugye kicsit mesére van véve, olyan az egész cirkusz mint valami titkos életművészkulb, ahol mindenki abszinttal és vizipipával a kezében tengeti napjait a vársonyfüggönyök és selyempárnák közt. Jó, abban is vannak hivatásos nők, meg válogatott nyomorékok, de az egész ilyen valóságos. Az AHS pont attól durva, hogy tudod, hogy ebből nagyon sok félelem valós, és az események megtörténtek (részben).


Az úrifiú nekem tetszett, ahogy cumisüvegből issza a brandyt az haláli jó karakterjellemzés. Már így zsigerből undorodom tőle, és előre várom, hogy a sorozathoz híven jó beteg módon megmurdáljon.


Durva benne a prosti csaj is, akit benarkóztak, az is jó lett eblőle. Remélem ezt is továbbviszik, és Elsa tőle kapja a valagon billentést.


Amit kicsit WTFnek érzek, azok ezek az "ártatlan karakterek", Meep the Geek, Pepper meg a másik...ezek kb. ugynanaz a karakter, háromszor. Ráadásul Pepper eddig kb. ugyanaz, mint az előző részben volt, nem adtak semmit a karakterhez.

2014. okt. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dandy és a bohóc duó nagyon tetszik. A kopasz kidobóembert valaki nagyon gyorsan ölje meg.


Eddig nem érzem olyan erősnek, mint az Asylum-ot, de ki tudja mi lesz belőle később. (Én még a Coven első pár részénél is lelkes voltam, aztán félresiklott az egész úgy ahogy volt)

2014. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!