Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem van elegem a...

Csak nekem van elegem a Marvel filmekből?

Figyelt kérdés
Mert minden újabbra azt mondták hogy "ez a legjobb film a világon" és a galaxis őrzői amiben hatalmasat csalódtam, kis millió probléma van vele de az emberek zabálják és túl hypolják,a thor 2 is azért tetszett sokkal jobban mert arra nem mondták azt hogy ez a legjobb hanem csak annyit hogy jó és kész.

2014. okt. 19. 02:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És hogy mindet előre bejelentették, és évente 4 Marvel film jön és abból a 4-ből csak 1 ami tényleg jó.
2014. okt. 19. 02:06
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs elegem, ugyanis nem nézek sem Marvel, sem egyéb szuperhősös, fantasy, sci-fi filmeket, de igazán amerikai alkotásokat sem.

Abból viszont meglehetősen elegem van, hogy a Cainele japonezhez az egész qrva neten nem találok egy angol föliratot (magyarról persze álmodni sem merek). Ha te belefutsz egybe, szólj lécci.

2014. okt. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tetszik, ne nézd. Ennyire egyszerű :)
2014. okt. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Igen, csak neked van eleged.
2014. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A hype-pal kapcsolatos rossz szájízt értem és érzem, de ez nem csak a Marvel filmekkel van így, hanem minden agyon-hype-olt dologgal. De ettől eltekintve nem zavarnak a Marvel filmek, nem szoktam őket megnézni, maximum csak akkor, ha esetleg a TV-ben adják, de annyira nem érdekelnek, hogy moziban nézzem vagy megvegyem őket.


Legalább olyan filmekről van szó, amik nem akarnak túlzottan komorak meg sötétek lenni, nyitottak a nagyközönség által kevésbé ismert, de a geek kultúra által rég szeretett történetek felé, és egyszerre fogadják őket jól a nézőközönség és a kritikusok.

2014. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És aki komolyabban ért a filmekhez annak pedig nem tetszik, és ott van a bosszúállók annak is pocsék története van, rémes karakter ábrázolás, és hót primitív az egész és unalmas, és úgy hallottam hogy pocsék képregény adaptáció.
2014. okt. 22. 00:31
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tokeletesen egyetertek veled mindenben foleg,hogy olvastam a kepregenyeket mielott kijottek volna es csalodtam amugy nezd meg a videot youtube-on dumaragut keresd meg a marvelfilmek kritizacios videojat nem ez a cime mert nem emlekszem de erdemes megnezni ;)
2014. okt. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
mielott kijottek volna a filmek akartam mondani :D
2014. okt. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"És aki komolyabban ért a filmekhez annak pedig nem tetszik, és ott van a bosszúállók annak is pocsék története van, rémes karakter ábrázolás, és hót primitív az egész és unalmas, és úgy hallottam hogy pocsék képregény adaptáció."


Hát, nemtom, a Bosszúállók speciel 92%-on áll a Rotten-en, a többi Marvel film is általában dicséretesen teljesít kritikailag, én erre nem mondanám, hogy aki komolyabban ért a filmekhez, annak nem tetszik.


Személyesen nem tudok nyilatkozni, mert nem láttam, de eddig bármerre böngésztem, elsöprően pozitív visszajelzéseket láttam mindenfelé, tehát vitatom, hogy olyan rossz adaptáció lenne.


De ha mondjuk olyan filmekről lenne szó, mint a Transformers-ek, vagy újabban a TMNT, amik iszonyatosan negatív visszajelzéseket kapnak mind a hivatásos kritikusok, mind a rajongók felől, és mégis halomra gyártják őket, akkor egyetértenék.

2014. okt. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ÉS attól hogy 92%-on áll még lehet gyenge,az avatar 83%-on áll és elképesztően középszerű, és íme a történet

[link]

Az összes marvel film arról szól hogy megmenti/tik a földet vagy a világot, és annyira de annyira nincs tétje az egésznek hogy az hihetetlen, és nem szolnak semmiről, a bosszúállókban is hatalmasat csalódtam, a film végi harc jelenet is annyira unalmas és tele van hibával, és a karakterek úgy viselkednek mint a bohócok.

2014. okt. 23. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!