Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az American Horror Story...

Az American Horror Story mennyire ijesztő?

Figyelt kérdés
Már láttam a Fűrészt, a Köpök a sírodra stb... ilyen durva filmeket. Ehhez viszonyitva az ASH mennyire durva? A szellemes filmeket egyaltalan nem birom, ami véres az jöhet. Vélemények aki látták már a sorozatot??

2014. okt. 19. 12:55
 1/4 anonim válasza:
28%
ó hát én (ezt nem fogod elhinni de) a szószoros értelmében beszartam rajta, meg is mutathatoma barna foltot, nem jött ki teljesen. kukorica is volt benne.
2014. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem egy trancsírozós horror, inkább az idegeidet szedi szét. Egyértelműen a realisztikus oldalat hangsúlyozza, nagyon sok valós társadalmi egyenlőtlenség, probléma felmerül benne. Van minden nemi erőszak, iskolai lövöldözés, félrelépés, melegség, fogyatékosok, rasszizmus, szexizmus, öngyilkos hajlam, gyilkos hajlam, elmebaj, ninfománia, amit csak akarsz.


Hullanak az emberek, de általában vagy off screen vagy nem igazán zoomolnak bele a tátongó sebekbe, hanem a fantáziádra bízzák.


És igen, az első széria szellemes. De minden szellem nagyon emberi benne.

2014. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A 3.évadot nézd meg az nem túl ilyestő de nagyon jó :))
2014. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!