Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett nektek a Dexter...

Hogy tetszett nektek a Dexter című sorozat vége?

Figyelt kérdés
Nekem annó nagyon bejött a Maffiózók-féle sorozatlezárás is és ez is ahhoz hasonló port kavart a nézők között. Személy szerint nekem nagyon tetszett.

2014. okt. 19. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Nekem is, szerintem máshogyan nem lehetett volna lezárni.
2014. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan hőbörögnek rajta, hogy mennyire ciki lett, de szerintem kifejezetten jó, főleg, ha a pszichológiai vonulatát nézzük. Dexter számára ez volt a legnehezebb lehetőség, a legnehezebb döntés, nagyon komoly személyiségváltozásra volt szüksége hozzá, és ez szerintem erős lezárás. Más kérdés, hogy maga az utolsó évad elég bénára sikeredett a többihez képest sajnos.
2014. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Egy f*s volt.
2014. okt. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem tetszett az utolsó évad is.

Szerintem jól összehozták, hogy milyen az amikor Dexter felett összecsapnak a hullámok és egyszerre több dolgot kellene megoldania.

Emlegette is párszor az évadok során hogy egyszer eljön majd ez az időszak.

A Sam testvéres jelenetek voltak még érdekesek így visszanézve nekem.

Dex a legvégén ugyan azt cselekedte mint annó Sam.

2014. okt. 19. 23:12
 5/5 anonim válasza:
100%
a vége szerintem nagyon szomorú lett valahogy jobban is befejezették volna
2020. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!