Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani olyan sorozat...

Tudnátok mondani olyan sorozatot/filmet, aminek spanyol szinkronja van, de magyar felirattal lehet nézni a neten?

Figyelt kérdés
Spanyol gyakorláshoz kellene, bármilyen műfaj jöhet. :) Akár szappanopera is. :D

2014. okt. 20. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Rec
2014. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megnézem :)
2014. okt. 20. 20:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Uh, horror talán mégsem. :D De azért köszi :D
2014. okt. 20. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Van egy rakás spanyol nyelvű film, ezeket letöltheted netről -alapból általában adott az angol felirat hozzá-, a magyar nem feltétlenül.

Keress rá a "list of spanish films"-re a google-ben, ez a wikipedia angol nyelvű lapjára fog irányítani, és ott aztán lehet válogatni. Nyilván nem minden film kerül fel torrent oldalakra, csak a jobbak, pl. Guillermo del Toro -ő mondjuk pont mexikói rendező, de elég ismert- munkáit szinte mind megtalálod spanyol nyelven is. pl. A faun labirintusa -egy sötét fantasy film, azt El laberinto del fauno néven keresheted meg.


Azonban olyan oldalról, ahol eredeti nyelven nézhetsz spanyol filmeket, sorozatokat magyar felirattal nem tudok. Olyat ahol angol felirattal, olyat biztos találsz.


Egyébként érdemes lenne próbálkoznod spanyol tévéadások nézésével is, pl. wwitv.com-on van rengeteg spanyol nyelvű adó is. Épp most meg is néztem, jelenleg 39 spanyolországi tévé adása érhető el, és akkor az dél-amerikai országok adóiról még nem is szóltam.

De persze mivel ez élő TV-műsor stream természetesen nem lesz hozzá semmilyen felirat.

2014. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Csak spanyolul inkább még nem néznék, mert pontosan 3 napja kezdtem csak el tanulni a nyelvet, úgyhogy még nem sokat értenék belőle. :D Angolul meg nem is tudom... megnézek egyet, és ha értem, akkor majd még próbálkozom. :)

2014. okt. 20. 22:36
 6/9 anonim válasza:
szia! én a Muneca Brava-t (Vadangyal) nézem újra, eredeti nyelven a youtube-on, de sajnos csak angol felirattal van. viszont nem annyira bonyolult szerintem :)
2014. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sonka, sonka

A felhők fölött 3 méterrel

Árvaház

A faun labirintusa

2014. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. okt. 27. 18:40
 9/9 anonim válasza:
La mujer de mi hermano - A bátyám felesége. Egyszerű, jópofa film spanyol színészekkel és magyar felirattal. :)
2014. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!