Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dragon ball z movie 2015...

Dragon ball z movie 2015 Folytatás Milyen lesz?

Figyelt kérdés

Szóval a Dragon ball z Movie lesz 2015-ben ! :)

És a Battle of Gods folytatása lesz! :)

Minden igaz istenek harca lesz megint benne,szerintetek ha lesznek benne Bills-nél erősebb harcosok Goku hogy fogja velük felveveni a versenyt? Esetleg Goku és Vegita fúziónál és úgy változnak SSJ GOD-ba? vagy esetleg Bills edzeni fogja Goku-t? Vagy Ssj god szintet goku képes lesz egyszere használni a SuperSaiyan szintel? Vagy ssj god-ban képes lesz magasabb szintet elérni?



#ssjgod
2014. okt. 22. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Toriyama nem nagyon szeretne a sima SSJ-nél magasabb szinteket erőltetni. Valószínűleg már megbánta, hogy az eredetibe is belevette őket. Két SSJ God pedig problémás lenne. Talán ha Tarble is szerepel, akkor van annyi saiyan, hogy ne kelljen Vegita, de kétlem, hogy volna elég energiájuk belőle is SSJG-t csinálni.


Én azt hiszem, azt olvastam valahol, most inkább Vegitát szeretnék megtenni fő problémamegoldónak. Ez külön is érdekes. Ráfért már a DB-re, hogy ne mindig Goku legyen a középpontban.


Egyébként ha érdekes eszmefuttatásokra vagy kíváncsi, javaslom Qaamans Land és Blackenfist youtube csatornáját. Pár videóban valószínűleg fognak foglalkozni a filmmel és az azt érintő hírekkel, pletykákkal és a franchise jövőjével.

2014. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Rendben ! Köszi a tippeket ! :)

Igen a battle of godsban mikor Bills megüti bulmát vegita elég szépen bekattan ! Még Roshi mester is azt mondja hogy felülmúlta Gokut! Meg Valahol olvastam hogy a sima Ssj a legjobb szint!

2014. okt. 23. 08:00
 3/20 anonim ***** válasza:
Megjelent már a teaser és Dermesztő visszatér többek között Bills is benne lesz :)
2014. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Most rákerestem és megnéztem köszi! :D Nem semmi :D

Vegita és Goku új ruhában lesz :D Biztos a két isten edzette őket! :D

2014. dec. 25. 22:36
 5/20 anonim ***** válasza:
A film dióhéjban: [link]
2014. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kemény :D piccolo egy újjal győzi le :D
2014. dec. 25. 22:50
 7/20 anonim ***** válasza:

Most mond, hogy nincs realitása! :D


A Majin Buu Sagára már nagyon elszaladtak az erővel. Trunks erőlködés nélkül pïcsázta el Mecha Friezát és King Coldot. Android 18 visszafogta magát, amikor simán elpïcsázta Trunkst és Vegitát.


A Majin Buu Saga után ott tartunk, hogy kilencen simán sokszorosan erősebbek, mint Frieza valaha. Nem tudom, hogy erősítik fel, mert így kb úgy néz ki, hogy visszajön és ő lesz mindenki rïbanca XD

2014. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A trailerben azt láttam hogy Frieza egy új shinkára lesz képes! Magyarul átváltozás! Még a digimonbol tudom hogy a shinká ezt jelenti :D Talán Frieza új szintje az ö fajának az isten szintje volna? Én valami ilyesmire tudok gondolni! Frieza biztos évekig készülhetett erre a bosszúra szóval biztos sokat edzett hogy erős legyen!
2014. dec. 26. 10:43
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a pokolban lehet edzeni. Goku azért tudott a másvilágon is, mert a hőstetteiért megtarthatta a testét. Frieza nem.
2014. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De én úgy értem hogy Friezat elsőnek feltámasztották! Aztán amíg gokuék elvoltak addig frieza edzett és készült a bosszúra és össze szedte a katonákat! :D
2014. dec. 26. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!