Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dragon ball z movie 2015...

Dragon ball z movie 2015 Folytatás Milyen lesz?

Figyelt kérdés

Szóval a Dragon ball z Movie lesz 2015-ben ! :)

És a Battle of Gods folytatása lesz! :)

Minden igaz istenek harca lesz megint benne,szerintetek ha lesznek benne Bills-nél erősebb harcosok Goku hogy fogja velük felveveni a versenyt? Esetleg Goku és Vegita fúziónál és úgy változnak SSJ GOD-ba? vagy esetleg Bills edzeni fogja Goku-t? Vagy Ssj god szintet goku képes lesz egyszere használni a SuperSaiyan szintel? Vagy ssj god-ban képes lesz magasabb szintet elérni?



#ssjgod
2014. okt. 22. 20:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Csakhogy addig Gokuék is edzettek és folyamatosan harcban voltak náluk sokkal erősebb ellenfelekkel, mint Cell és Buu. Ezt összeadva a Saiyan fiziológiával, vagyis hányszor verték őket félholtra és ez hány zenkai-t jelentett, még az edzésen felül.


Nem is számolva Goku túlvilági edzéseit, ami lehetővé tette neki, hogy az egyébként lehetségesnél sokszorta jobban terhelje a testét, illetve Gohan "edzését" az öreg Kai-jal.


Szerintem még így is maximum Piccolo erejét érhetné el.

2014. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
hát igazábol friza is meg tartota a testét akor csak cell volt már egy ilyen rész mikor a pokolbol visza jöt minden gonosz tevö és harcoltak elenük plux mikor buu val harcoltak a pokolba nézték egy gömbön a harcot és még volt egy másik rész mikor pájkan is harcolt elenük hogy leverjék a lázadást
2015. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Azoknak legalább a fele garantáltan filler.
2015. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Spoiler

Láttam az új filmet Dermesztő még mindig halvány sovány Goku és Vegitához képest ,csak etette őt Goku hogy bármi esélye van ellene új szint ide vagy oda.

2015. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hol láttad a teljes filmet ? :D
2015. jún. 14. 16:59
 16/20 anonim ***** válasza:

most csak ezt találtam meg de darabokban fennt van valahol

[link]

2015. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
[link] itt az eleje is de az első videó már magában fogalalja a lényeges érdemi részét a filmnek
2015. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Kösz isten vagy :D

Én kerestem de mindre azt hittem kamu :S

2015. jún. 14. 19:37
 19/20 A kérdező kommentje:
De ez olyan hülyeség! a SuperSaiyan-SuperSaiyan god-gokut Frieza csatlosa lazán átlőtte. Pedig goku még a Super Saiyan istentől is magasabb szinten van. Akkor hogy lehet hogy kinyírta. Mondjuk volt valami mágikus gyűrű az úján, gondolom annak lehet köze ahhoz hogy goku meghalt a lövéstől.
2015. jún. 15. 23:28
 20/20 anonim ***** válasza:
nem halt meg :D de elmondták goku leeresztette a védelmi szintjét nem tartotta fent ezért sikerült meglepni.
2015. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!