Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A létező legdurvább horrorfilm...

A létező legdurvább horrorfilm? :D

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon sok jó horror van, de most egy lehetőleg nem túl régit mondanátok?


Az a lényeg, hogy aludni se tudjak tőle ,vagy legyenek rémálmaim. Valami nagyon nagyon durva brutál filmet szeretnék :D



2014. okt. 23. 18:50
1 2 3
 11/24 Horváth Tamás Zsolt válasza:
Ajálom nekte a démonok között ja azt megnézed egy darabig nem alszol
2015. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A Magasfeszültséget(Haute Tension) senki nem írta!Az egy francia horror film.Elég ütős! :-) (nekem) Bár a kedvencem az a Halálos Hallgatás.A napokban láttam a paranormal activity készítőitől egy új alkotást.A címe Area 51.Érdemes megnézni.
2015. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 JohnnyG válasza:
A Halálos hallgatás tényleg jó, nekem is az egyik kedvencem, viszont A tükrökből csak az első részt érdemes megnézni, a második ahhoz képest nulla lett... legalábbis szerintem. Nincs kizárva, hogy tetszeni fog, de kevésbé félelmetes, mint az első.
2016. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 JohnnyG válasza:
Valamint a látogatás... Azt is kipróbálhatnátok, van benne néhol egy kis félelemkeltés, meg parás részek :D
2016. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Nem is értem Sodoma 120 napját miért nem írta senki... Ez a mai napig a világ leggusztustalanabb és elborultabb filmje, a szadizmus, és Dante poklának körei adják a film gerincét. Egy olasz-francia film, a mai napig sok országban tiltólistán van, vagy csak cenzúrázva forgalmazható. A forgatással kapcsolatos pletykákat a sírba vitte magával a rendező.
2016. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Gailways válasza:

Fűrész

Kör

Mama

Cápa

Anakonda

Sikoly


Ezek amik jók.

2016. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 immacculatatta válasza:
A sodoma az nem is film. Az valami nagyon gonosz dolog. A rendezőt pedig direkt a tekercsek végett csaltak tőrbe és egy szöges deszkaval agyonverték. Film egy része lopás miatt hiányzik. Vszinu a durvább részek. Messze a legfontosabb. Bár azóta van egy grotesque. A kés filozófiáját pedig azért érdemes megnézni hova vezet a japánok precizitás...
2016. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 immacculatatta válasza:
-ok bocs
2016. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A horda,sikoly,fürész,halloveen,
2016. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

sziasztok három filmet emelnék ki:

Mártírok, Mindenevők, Láncra verve.

2017. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!