Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A létező legdurvább horrorfilm...

A létező legdurvább horrorfilm? :D

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon sok jó horror van, de most egy lehetőleg nem túl régit mondanátok?


Az a lényeg, hogy aludni se tudjak tőle ,vagy legyenek rémálmaim. Valami nagyon nagyon durva brutál filmet szeretnék :D



2014. okt. 23. 18:50
1 2 3
 21/24 Veszett_Jack válasza:
ReGOREgitated Sacrifice
2017. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 ipurged válasza:

The bunny game

I saw the devil

2017. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Szerintem ez attól függ, hogy milyen nemű vagy. Nőként én a a martyrs-tól a mai napig nem tudok aludni ha rágondolok.


Volt egy másik film ami egy prostituáltról szól egy szigeten, amolyan lecsúszott gésáról és premier plán tűzdelik tele tűkkel a testét kb 45 percen keresztül. Na azt le kellett kapcsolnom és a címére sem emlékszem. De biztosan megtalálod ha nagyon szeretnéd.


1000 holtak háza... Egy pasim nézette meg velem amikor fiatalabb voltam és a mai napig bajom van rágondolni. Szerintem elég durva.


Ma néztem egyet a Dr. Giggles. Na most ez régebbi és ez érződik is rajta, de van benne egy pár móka ha félsz az orvosoktól.


Insidious és Insidious 2. Nekem ezek is elég félelmetesek, viszont túl sokszor láttam őket. Szóval már nem azok. Viszont kötelező nézemény.


Megint csak nőknek Killer Joe. Ez egy olyan film amitől hányni tudok bármikor. De ez nem annyira horror mint inkább lelki horror.


I spit on your grave. Az első 10 percet nem bírtam végignézni, sírva menekültem el.


Fűrész 4, szintén nem bírtam végignézni, pedig az első hárommal kvázi jó barátságban vagyok.


Cloud Atlas. Nos ez azoknak szóló horror akik értik is hogy miről szól ez és netalántán olvasták a könyvet is. Zárójelben ez a legnagoybb horror az összes közül. Plusz szerintem a legjobb rendezés az összes közül.


Sziasztok

2018. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! A "töltött káposzta" miért szerepel a kulcsszavak között?
2021. márc. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!