Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem ment vagy fog menni...

Nem ment vagy fog menni mostanában valamelyik TV csatornán a RED című 2010-es film?

Figyelt kérdés
Úgy emlékszem mintha mostanában láttam volna az újságban hogy lesz, de nem találom sehol hogy lett volna akármelyik adón is és most egyfolytában ezen agyalok hogy most képzeltem vagy nem? (Tudom hülye vagyok, ilyenen aggódni, de ez most nagyon megviselt és totál ideg vagyok hogyha nem tudom meg most hogy hallucináltam-e vagy nem akkor sztem bedilizek)

2014. okt. 23. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

:D

[link]

Nem fog menni, itt kiírnák, ha menne, hogy ment-e azt nem tudom...

2014. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Október 10.-én 21:10-kor ment a Coolon, úgyhogy nyugi, be ne dilizz itt nekünk!
2014. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2014. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Csak tegnap este nagyon rossz hangulatban voltam és azon mindig is kitudtam akadni ha valamire emlékszek és nem találom sehol, most meg főleg. Úgy emlékeztem hogy majd csak lesz a tévében és mivel nem találtam porton ezért egyből kiakadtam :D

2014. okt. 24. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!