Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » American Horror Story 5. évad?

American Horror Story 5. évad?

Figyelt kérdés
Szerintetek miről fog szólni? Találtatok valami utalást a 4.évadban?

2014. okt. 29. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Minden évad külön történet. Nem nagyon utalnak a következőkre...
2014. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A sorozat elején el lett mondva, hogy minden évadban, utalni fognak a következőre : az 1.-ben a csaj elmegyógyintézetbe került, és a 2. egy elmegyógyintézetről szólt. A 2.-ban a The Name Game című részben amikor Jessica énekelt, az egyik beteg felemelt egy woodoo babát, ezzel a Covenre utalva. A 3.-ban Jessica Francesnek mondott egy idézetet, amely arról szólt, hogy az élet egy cirkusz, azaz Freakshow. A 4. évadról azt mondták hogy az első 2 részben lesz valami, de nekem semmi sem tűnt fel, erről szól a kérdésem. ÉRTED?
2014. okt. 29. 16:52
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Minden évadban tisztelegnek x tucat horror film előtt, hogy ezek közül lesz, amit aztán továbbgondolnak még nem jelent utalást... ÉRTED?

Ráadásul a példád is csak a gondolatomat támasztja alá: a Name Game-ben volt egy voodoo baba szintű utalást az életben nem vesz észre senki. Éppen emiatt nem is utalás, csak utólagos magyarázkodás...

2014. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ezek az utalások tudatosan ott vannak, kedves 1. válaszoló, olvass utána bárhol. (a kérdésedre sajnos nem tudom a választ, én még nem találtam ilyet, bár ezt szerintem szinte lehetetlen és ha valamit észre vennénk, az is csak spekuláció) :)
2014. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 válaszoló köszönöm az ÉRTELMES, NORMÁLIS választ!:) Eddig nekem egy tűnt fel : "Az élet az élőké".:)
2014. okt. 31. 10:04
 6/15 A kérdező kommentje:
#1 válaszoló : [link]
2014. nov. 7. 17:23
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam már az utalásokról. Viszont továbbra is erőltetett gondolatmenet. Hiába írjátok, nincs tényleges összekötő kapocs, legfeljebb utólagos belemagyarázás.


A linkelt interjú is csak ezt erősíti meg: "Még csak most kezdjük el feltárni ezeket a kapcsolatokat. " -értsd jól: Láttuk, hogy közös metszet az idővonalban, úgyhogy megpróbáljuk összeírni őket...Igaz, hogy más szabályrendszer érvényesül, de összeírjuk őket, mert már bemagyaráztuk, hogy vannak valódi utalások...


De legyen igazatok, van utalás... Majd egy év múlva láthatjátok, hogy senki nem veszi észre, legfeljebb aki minden -nem feltétlenül a sztorihoz kapcsolható- jelenetsort megemlít. Na az talán eltalálja...

2014. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*van metszet
2014. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Valóban minden részben utalnak a következő évadra. De mivel a 4.évad eddig csak angolul nézhető, engem most az köt le, hogy megértsem mit mondanak :D. Tehát igazán, részletesen nem tudom nézni a filmet. Talán ha 5-ször egymás után megnéznék minden évadot, leesne, de így nem fog. :/ Pedig engem is nagyon érdekel. Igazság szerint abban kell gondolkodni, milyen típusú horror filmek vannak még, amit nem láthattunk a 4 évadban összesen. Talán vámpírok, farkasemberek vagy zombik.
2015. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 gyöngyi0405 válasza:

[link]


Íme, bár nem tudom mennyire megbízható.

2015. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!