Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem néhol egy...

Csak szerintem néhol egy logikai zsákutca a halálos kitérő 4?

Figyelt kérdés

Most komolyan, már az első 5 percben ne mondja már nekem senki, hogy az a csapat fogyatékos degenerált idiota egy hullámcsat szerűséggel 5 másodperc alatt kinyitja azt a kaput.KÉTSZER.Meg érdekes ahhoz képest milyen veszélyesek elég gondatlanul voltak felügyelve meg bezárva.Amerikában fingasz egyet és már kint vannak a rendőrök, itt hol voltak?Nincs egy riasztókapcsoló vagy valami hasonló?Jó oké a retek hegyen van ez a putrifészek de akkor is nem igaz, hogy valami minimális védettség sincs.

Na amikor a sok hülye betalál az épületbe a kandallónál a csávó mondja, hogy "fedezzük fel a placcot",nagy okos megszólal: "az birtokháborítás". Ó nem tudtam, hogyha nyitva hagyom a lakásom ajtaját és te besétálsz rajta az nem az csak akkor ha körbe is nézel.Nagyokos csapó 2: ezek komolyan akkora b*rmok, hogy csak úgy megisznak egy 30 éves skót whiskyt?Komolyan a csóró fehérpólós srác van hülyének nézve amikor több esze van mint a többinek egybevéve.Az első fegyverszerűséget amit találnak meg pont egy 40 kilós csajnak kell a kezébe adni.Az a hülye kis ringyó meg mit duzzog amikor elmennek megmenteni a barátjukat?Volt még a film elején egy hú de profi síző csaj akit elküldtek segítségért na az mire elér a rendőrséghez lejár a személyigazolványa és még egy csomó ehhez hasonló hülyeség..na mindegy aki szereti a középkategóriás szabdalós horrorokat az megnézheti mert nem olyan rossz csak mondjuk úgy a szereplők intelligenciája a béka ségge alatt van.


2014. nov. 1. 21:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Na am most nézem a csajok bedobták minden erejüket és együttesen karöltve halálra késelték az egyik barátjukat.Végül is előbb szúrjunk aztán vegyük le a maszkot.Egyébként én már akkor tudtam, hogy a csávó az amikor megláttam a zsákot a fején
2014. nov. 1. 21:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Készülj, van 5-6. rész is, és készül a 7. :)


[link]

[link]

2014. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az zsír mert egyébként szeretem a halálos kitérők hangulatát, itt a négynél főleg tetszett ez a diliház elég hátborzongató volt de ezek a szereplők basszus inkább röhögtem néhol :D
2014. nov. 2. 11:44
 4/6 LemonLiime válasza:
100%

És akkor a legnagyobb hülyeséget nem is mondtad: Amikor bezárták a torzszülötteket, az egyik csaj ott "sírt" hogy ne öljék meg szerencsétlen mutánsokat, mert végül is nem csináltak semmi rosszat, azon kívül, hogy leölték a fél csapatot... Nagy ötlet volt..

De az 5. részben ennél is nagyobb baklövések vannak, gyakorlatilag önként, egyesével mennek ki meghalni..

2014. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt már nem akartam írni mert gondoltam majd kapom az ívet, hogy ne húzzam le ennyire a filmet, na meg a csávó elalszik úr isten ilyen parasztok előtt ki merne elaludni ? :'D
2014. dec. 11. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek nekem se tetszettek a filmben.
2022. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!