Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a régi filmnek?

NinaSimone kérdése:

Mi a címe ennek a régi filmnek?

Figyelt kérdés

Háború után megsebesült katona, betér egy faluba, ahol egy fiatal lány ápolja. Viszonyuk lesz. A katonának el kell utaznia a nagyvárosba, hogy ügyeit intézze. De a lánynak megígéri, hogy visszatér. Ám megismerkedik egy másik nővel, akit feleségül is vesz. A szerelmes falusi lány pedig (terhesen) minden nap várja az út szélén hűtlen szerelmét. De hiába. Még utána is utazik, de nincs sikere.

A történet valahogy úgy van befejezve, hogy jó 20 év múlva a férfi a faluba megy, a lány már rég nem él, de a közös fiúk igen, aki teljes mértékben apjára hasonlít...



2014. nov. 3. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha olasz a film, amit keresel, akkor a Napraforgók. Gyönyörű film. Ha n olasz, akkor nem tudom, de ennek is ez a története, amit én mondtam.
2014. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm, de sajnos nem olasz. Talán amerikai vagy angol .... Emlékeim szerint szőkés hajú mind két szereplő. És valamikor gyerek koromban láttam (most harmincas korosztály vagyok)
2014. nov. 4. 07:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem.
2014. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!