Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok Ettore Bassiról...

Mit gondoltok Ettore Bassiról (Davide Rivera, rex felügyelő )? Nekem szimpatikus :D

Figyelt kérdés

#film #Rex #felügyelő #Ettore #bassi
2014. nov. 5. 19:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/294 A kérdező kommentje:
Na akkor kezdjed!... :D
2014. nov. 13. 14:27
 12/294 anonim ***** válasza:
100%

Azóta én is megszerettem Terzanit:"DDD (1. voltam)

imádom:D

nálam úgy van a sorrend hogy

1. Lorenzo/Terzani, nemtudok választani:D

2. Rivera:D

2014. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/294 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én is úgy imádom a Rexet, már százszor láttam a részeket, de nem tudom megunni:"D

(előző)

2014. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/294 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szal....

Anno néztem Rex felügyelőt..abban volt pl Tobias Moretti Gedeon Burkhard stb..szerettem azt a filmet is.. :))

Aztán átpasszolták az olaszoknak:Rex Rómában.. :))

No abban Lorenzos részeket is láttam,Ő különben játszott Capri az álmok szigetében(azt a sorozatot is néztük).Lorenzo sem volt csúnya..:)

Jött Davide.No mikor láttam először,mondom milyen helyes pasi..:D Aztán olvastam,hogy jön helyette egy új felügyelő:mondom neee,olyan rossz lesz h nem látom a jóképű Davide-t...:(Mikor először megláttam Terzanit mondom,húú de csúnya,Davide-t akarom..Kb a 2. résznél már mondom,olyan jóképű Terzani,tisztára belézúgtam.. :D:D Nem tudom meddig szerepel benne...:(

Azért is imádom ezt a sorozatot,mert van benne humor is,amin jókat szoktam nevetni...:D és a kutya is tök cuki :)Terzani is jópofa ari imádom van kisugárzása,ami engem nagyon vonz..


Am Terzanit választanám a Lorenzo helyett... :D :P

2014. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/294 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok, mint a kutya. Egy idő múlva mindegyik főfelügyelőt megkedvelem.:D És most, hogy jó ideje Terzani van, nagyon megszerettem.:D Nekem a bécsi részek is tetszettek, jók voltak a sztorik is, és rengeteg szép helyet mutattak(ahogy a rómaiban is), de a római Rex szerintem azért jó, mert izgalmasabb. Legalábbis szerintem. Na és a kutyákról is említést, nekem az a kutya tetszett a legjobban, aki Lorenzoval volt(Henry). Bár őt inkább ilyen kutyaszépségversenyeken tudtam volna jobban elképzelni, mert a külleme inkább hasonlított egy "kutya-modell"-re, nagyon szép volt.:) A többi is aranyos, ők rendőrkutyának is néznek ki:D Talán aki Terzanival van, ő a legjobban.
2014. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/294 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat, de még írjatok :D
2014. nov. 14. 06:38
 17/294 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek,nekem is jobban tetszik a Rex Rómában..tényleg izgalmasabb is..no meg a főfelügyelők is jobban néznek ki.. :D

Ha már Róma:tesóm és a felesége kb 2 éve voltak Rómában.Voltak pl a Colosseumnál is (mutatják is a filmben:))Trevi kút stb..Hoztak is Colosseumos hűtőmágnest meg Roma felirat kötényt.Úgy elmennék én is Rómába..megnézni pl a helyszíneket,amik a filmben vannak..hátha találkoznék "Davide"vel meg "Terzanival" :D :D Vagy álmodik a nyomor,nem..??

Láttam a műsorújságban,hogy 19.én vége lesz Rexnek :(((

(s ép véletlen Francesco Arca (Terzani) szülinapján :D

Vmi Lola nevű sorozat lesz helyette:(((

Annyira szomorú vagyok,hiányozni fog..:((

Nem lehet tudni,mennyi évad készült a sorozatból?

Forgatják még?Magyarország mennyit vett meg?...

2014. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/294 A kérdező kommentje:
Én is tegnap láttam, hogy vége lesz! :( :( Úgy tudom még forgatják de olaszul sincs még azokon kívül amiket magyarul adnak a tv-ben(kb. 10 rész) :(
2014. nov. 15. 07:27
 19/294 A kérdező kommentje:
Bocs *a magyarokon kívül még kb. 10 rész
2014. nov. 15. 07:28
 20/294 anonim ***** válasza:

Utána néztem..lesz 17. évad is,és abban is Terzani fog szerepelni yee :D :P csak új szereplők is jönnek és új rendőrőrsre mennek.Csak nem tudom mikor adják itt Magyarországon(szerintem jövőre vagy az után) :(

Ja és tökre csípem Monterossot és Gorit is :D :D nagy kedvencek..

2014. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!