Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon sötét, depressziós...

Nagyon sötét, depressziós filmet tudtok ajánalni?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok, ami nyomasztó és nem történik benne semmi.

Olyanra gondolok, ami konkrétan teli van fájdalmas érzésekkel, szenvedéssel, sírással, meneküléssel, sötétséggel ill. izgalmas és suicid érzéseket vált ki másokból.


Előre is köszönöm!



2014. nov. 8. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ördögűzés, Horrorbusz, Holtak hajnala, Gonosz Halott 1/2/3, Constantin, Egy gyilkos agya stb.

Tudok még sokat, de nem jut hirtelen több eszembe... ;)

2014. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Még: Fűrész 1/2/3/4/5, Texasi Láncfűrészes, Sziklák Vére... Írok még, ha eszembe jut.. :D
2014. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi utána nézük:)

Bár azt nem írtam, hogy ne azon legyen a lényeg, hogy valakit szétmaracngolnak és csurognak a cuccok mindenfele....

2014. nov. 8. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Szívesen. Olyan rész nincs nagyon bennük, főleg nem a Horrorbusz-ban, az olyan horroros komédia, de a többi úgymond hatásosabb.

Eszembe jutott mégegy: Simon mondja. Ezt nézd meg először :D Az 1. 10 perc uncsi, de a többi az szuper.. :D

2014. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne egyszerre nézd meg ezeket a filmeket, mert önveszélyes leszel!

Magasfeszültség

Az utolsó ház balra

köpök a sírodra1-2

kísértetjárás connecticutban.

vonzások

fogságban

a fogoly

sírok között


Inkább csak apránként, mert némelyik elég komoly film!

2014. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem, mire gondolsz, mert pl. engem a fenti horrorfilmek és általában a menekülős/sírós/véres filmek felvillanyoznak. Alig tudok utánuk lenyugodni.

Viszont pl. Az An Awefully Big Adventure (szinházvilág, nagyon realisztikus és rohadt jól meg van csinálva) című filmtől világundorom lesz és hosszú napokig sötéten látok mindent.

De ismerek olyan filmeket is (Neprijatelj (2011), Stalker 1979), amiket tényleg szenvedés végignézni, de a végére mindig történik valami, ami nemcsak hogy feloldja a nyomást, de valahogy napokra feltölt reménnyel. Tehát bármilyen nyomasztó is végignézni, inkább ezerszer megnézek egy ilyet, mint az awfully big adventure-t. Nem azért, mert szenvednek benne, hanem mert csak beszélgetnek olyan helyszíneken, ahol kézzelfogható volt és érezhető a szenvedés. pl a Nepriljatelj-ben a szerb háború helyszínén, a Stalker pedig bár fikció a csernobili atomkatasztrófát tükrözi (és ami azt illeti, ott is vették fel. Meg is haltak a színészek :/)

2015. márc. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az osztály 2007-es észt filmdráma Benx Átnevelőtábor Robbanékony tinédzser Eden lake másik én a bosszúvágy filmsorozat én ezeket a filmeket különösen ajánlom.26/f
2017. dec. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!