Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek az Éhezők viadalát...

Szerintetek az Éhezők viadalát először nézzem meg, vagy olvassam el?

Figyelt kérdés
Csak a 3-at kérdezem.

2014. nov. 9. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el
2014. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt mondja a kislányom (15), hogy mindenképpen olvasd el először.
2014. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. nov. 10. 14:19
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem olvasd el
2014. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem először nézd meg. Azért, mert ha először elolvasod a könyvet és utána nézed meg a filmet, akkor szerintem egy kicsit csalódni fogsz, de ha előbb megnézed és utána olvasod el, akkor mindkettő tetszeni fog. Én igy csináltam, és nekem bejött. Amúgy szerintem az egyik legjobb film, amit könyvből csináltak.
2014. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én először láttam az első filmet, aztán elolvastam mind a hármat, és igy is csalódás volt. Nagyon nem tetszett a film. A másodikat is csak azért néztem meg, mert azt mondták hogy egy fokkal jobb. Az is volt, de még mindig nem a legjobb. Ugyanigy voltam az Útvesztővel is, de az már más téma.

Hogy csak a 3-at kérdezed, ezt úgy érted hogy a többit olvastad, vagy csak láttad? Mert ha csak láttad és úgy szeretnéd az utolsót elolvasni, az első kettőt is el kell olvasnod, mert sok olyan dolog van a könyvben ami nincs a filmben. Ha pedig nem akarod elolvasni az összeset (ami szerintem nagy hiba, mert iszonyat jó) akkor csak nézd meg a filmet.

2014. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mindenképpen elöbb olvasd el és csak uténa nézd meg! De, nekem mindegy.
2014. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 DorkaJ válasza:
Előbb olvasd el. Sokkal másabb lesz. Ha a filmet nézed meg hamarabb akkor a könyvben már nem tudod elképzelni a dolgokat mert a filmre gondolsz hogy az milyen volt és csak azokat képzeled bele és úgy képzeled bele ahogy ott volt. Ezt a saját káromon tapasztaltam. :/
2014. dec. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Először nézd meg a filmet, és utána olvasd el, mert a könyvben még mindig akadnak, olyan részletek, amik a filmben nem voltak benne, és esetleg kellemes meglepetést is okozhat. Ha fordítva teszed ezt (először elolvasod), akkor csalódni fogsz a filmben, és időpocsékolásnak fogod tartani a film megnézését.
2014. dec. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen először kell elolvasni! Én az első két részt hamarabb láttam, és csak utána olvastam el a könyvet. Természetesen így is tetszett, és én azt gondoltam, hogy ez így most jobb, majd a harmadik részt is csk a film után fogom elolvasni. (de ha már itt tartunk, akkor a harmadik résznek is csak .a felét lehetne elolvasni, mert ugye a 3/2 csak 1 év múlva lesz) De nem bírtam ki, vol még egy hónap a filmig, elolvastam az egészet és rá kellett jönnöm, hogy így százszor jobban jártam így és meg is bántam, hogy az első kettő résszel nem így tettem. Sokkal izgalmasabb, nem tudod előre, hogy mi fog történni és van miért izgulni a könyv közben. Na meg persze a filmet utána is meg lehet nézni, nekem így is nagyon tetszett és természetesen már várom a 3/2-t!!
2014. dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!