Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Z Nation című sorozat milyen?

Z Nation című sorozat milyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet nagy The Walking Dead rajongó vagyok és elkezdtem szemezni ezzel a sorozattal?

Milyen? Hány rész van eddig?

Olvastam, sokan mondják, hogy gagyi TWD koppintás és túl sok a számítógépes trükk. Ezek igazak?

előre is köszönöm!



2014. nov. 9. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Nézd meg az első részt, szerintem (most vulgáris leszek) kib***tt szar! Össze sem hasonlítható a walking dead-del.

Az első részt néztem csak meg, de a hajamat téptem a sok logikátlanság miatt:

1. Antarktiszi, vagy Északi sarki katonai bázis: mondanom sem kell, 3 embert lehet látni összesen, de sugallják, hogy sokkal többen vannak. Utasítják az informatikust, hogy adjon le egy adást, aztán menjen a repülőhöz, mert lépnek. Nem kell semmi elől menekülniük amúgy. Erre a gyereket csak úgy otthagyják.

2. Két katona menekül. Bemennek valami börtönféleségbe, bezárják a rácsot, a sok zombi meg kívül marad. Egyik utasítja a másikat, hogy ha áttörnek, akkor állítsa meg őket. Simán fejbe lövöldözhetné egyenként őket, akár egyenként átszúrhatná a fejüket egy késsel a rácson keresztül, de megvárja amíg áttörnek. Na itt lettem ideges.

3. Egy kisbaba zombivá változik, de olyanná ami rohadt gyorsan mozog. A helyet úgyis elhagyják, de "öljük meg, mert nem hagyhatjuk itt". Ami talán, de csak talán normális lenne a fertőzés kitörésétől számított 5 napig, na de egy évvel utána... Nincs az az idi*ta aki kockáztatná az életét ilyenért. Bár a filmben volt, meg is lett az eredménye, mert a babazombi kinyírta.


A karakterek: tipikus ilyenkor szokásos: a kötelességtudó katona, a csöndes ember, az öreg, a gyámoltalan nő, a férfiasan viselkedő nő, az érzelmes hapsi, az orvos.


Szóval tényleg gagyi, sőt szánalmas egy sorozat. Nem tudom, minek kellett megcsinálni.

2014. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Az első rész nem írja le a sztorit és a karaktereket sem szerintem direkt nem kell komolyan venni sok poén van benne, inkább poénnak szánták mint komoly sorozatnak.

Szerintem nézhető ha nem veszed komolyan és köze sincs a TWD-hez ami inkább dráma. Amúgy meg igen, picit gagyik a megoldások mivel asylum.

2014. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1-4.rész ítéljétek meg rész után a z nation marha szórakoztató, vicces, drámai, Akció dús, beteges. Tornádó és zcunami is lesz. :) poén az egész sorozat.
2014. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egész korrekt sorozat lenne csak túl van misztifikálva... Minek kell bele Znado meg Zunami? Meg radioaktív zombi? A radioaktív zombi különösen fos lett, mert iszonyat gagyi a látvány (tipikus Asylum..) Na meg a 10. részbe az a BOSCH márkájú szuper robot ami megolvaszt minden fémet :D Hát az is űber gagyi lett... De komolyan ezeket ha kihagyták volna sztem nem lett volna rossz (jó persze TWD -hez nem lehet hasonlítani). Na de az ahogyan a zombi ölés meg van valósítva egész jó szerintem. Csak ez a sok hülyeség nem hiányzik bele..
2015. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges bármihez is hasonlítani. Tegnap kezdtem el az évadot, ma már be is fejeztem. Hihetetlenül akciódús, ami valljuk be a WD-ről mostanság nem volt elmondható. Én ajánlani tudom annak, aki egy zombikkalteli, néhol ugyan gagyi megoldású(amik egyfajta humoros jelleget adnak neki) sorozatot akar nézni megszerethető szereplőkkel. Bár gondold meg kit kedvelsz meg, Addy-t az elején imádtam, aztán... de kíváncsi vagyok hogy térnek vissza és mi történt velük.
2015. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Shalom73 válasza:
Szar.TWD-t próbálják koppintani,vajmi kevés sikerrel.
2015. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A Z Nation még, úgy is jobb, hogy sokkal kisebb a keretük mint a The Walking Dead-nek. Mert ha tényleg Zombis sorozatot akarsz nézni ami a Zombikkal kapcsolatosan izgalmasak akkor a Z Nation ott is sokkal jobb mint a The Walking Dead.
2015. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Zanafar4b válasza:
teljesen más kaliber,nem szabad egymáshoz hasonlítani,a wókingded maricsuj csak hörgés közben,a z nation meg egy pörgős horror vígjáték akció keverék,nagyon oda tud tenni,és minden rész végére tud valami érdekes pontot tenni,ami miatt meg fogod nézni a következőt.. felettem hozzászóló: Wókingded : M1A1 be beugrik a csávesz aztán elhasal benne meg mászkál benne,majdnem kapásból kikapcsoltam.Ha az ésszerűtlen állandóan rinyákolós sajnálkozós rinyákolós és sírós és rivós zombisírásos sró sorozatot tartod realisztikusnak, te dolgod,realisztikában mind2 egy szinten van,egyszerű anatómia,de ennyire ne mennyünk bele,inkább csak sírjunk mi is,hogy miért? azt nem mindig fejtjük ki! éljen a wókingded :)
2016. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Izgalmas sok minden történik benne. Sajnos sok jó ötlet elmegy az 1 évadra. Más mint a WD. Bemutatja hogy a helyi hülyék hogyan oldották meg a dolgokat.
2017. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenki azt sirdogálja hogy TWD copy, de teljesen más szögből közelíti meg a témát, és vannak benne érdekes dolgok is azoknak akik szeretik a zombi kultuszt :D ... Érdemes megnézni, aki pedig TWD párti az meg ne nézze...
2017. márc. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!