Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is megcsúnyult...

Szerintetek is megcsúnyult Jared Padalecki? (Supernatural)

Figyelt kérdés

Régen: [link]

Most: [link]

Nem is igazán megöregedett, hanem megcsúnyult. Pedig olyan helyes fiú volt, mondjuk ez a mostani haja se javít az összképen. Szerintetek is? Vagy csak én látom így?



2014. nov. 13. 01:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Szerintem a haja tehet mindenről. Az arcával még nem is lenne baj, bár tény, hogy egy kicsit "manós" lett, de ha normális, rövidebb frizurája lenne, ami legalább egy kicsit takarja a homlokát, akár csak egy-két tincs is, sokkal jobban nézne ki. Így olyan kókadtnak meg ápolatlannak hat. Szerintem amúgy itt volt a legjobb a haja: [link]
2014. nov. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem látok változást (nyilván az évek természetes múlásán kívül), szerintem olyan mint volt.
2014. nov. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 hunbula ***** válasza:
100%
Az tény hogy jobban állt neki, amikor a homlokára volt fésülve a haja, de egyébként szerintem nem csúnyult meg, sőt nekem jobban tetszik érettebben :)
2014. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a haja a baj. Iszonyatos lett és egyre rosszabb. Ebben az évadban már csak arra tudok gondolni, hogy milyen gáz a haja és mindenkinek erről panaszkodok:D
2014. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor megoszlanak a vélemények :) Lehet, hogy nekem a koromból is adódik, hogy jobban tetszik fiatalon (19 vagyok, kb 10 évesen már rajongó voltam a Szívek szállodája idején :P). Amúgy nekem itt jött be nagyon a haja: [link]
2014. nov. 13. 22:53
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Jared mindenhól szívdöglesztő! Lehet, hogy azért a régi haja tényleg jobb volt, de szerintem az évekkel sármosabb lett. Waaa imádom ezt a srácot de nekem még mindig Misha Collins (Castiel) a #1 ;)))
2014. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Szerintem te is így néznél ki, ha benned lett volna Lucifer és a lelked egy darabig egy ketrecben lett volna :D
2014. dec. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csúnyult meg, nekem sokkal jobban bejön a mostani, ahogy azt előttem néhánnyal írták, hogy érettebben szívdöglesztőbb. Bár kétség sem fér hozzá, amit linkeltél a "régen" képhez, hát szó se róla..baromi jó pasi. :)
2015. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont, hogy meghelyesedett. Sokkal de sokkal jobban áll neki a hosszú haj.
2015. júl. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is a régebbi kinézete tetszik jobban, de én is úgy gondolom, hogy nem az öregedés a gond, hanem a haja.


Nekem így tetszik a legjobban: [link]

2016. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!