Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez baki volt a Szemfényvesztők...

Ez baki volt a Szemfényvesztőkben?

Figyelt kérdés
A végén, mikor kiderül, hogy Mark Ruffalo a titokzatos egyén, bejátsszák, hogy mindenhol ott volt kapucniban. Az egyik előadáson is, mikor pénzt írtak jóvá az embereknek, pedig akkor öltönyben ült a szőke nő mellett. Vagy nem?

2014. nov. 17. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem oda biztos nem tették be, elvégre azon az előadáson mint rendőr volt jelen. Én legalábbis nem vettem észre de ha tényleg oda tették akkor az jó nagy baki.
2014. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én láttam, azért is lepődtem meg.
2014. nov. 18. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor a filmet eléggé elrontották.
2014. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem jól tudod. Pont a napokban néztem bele többször is a filmbe. Ahogy láttam négyszer volt kapucniban es azok a jelenetek voltak, amikor a négy lovast egyenként "beszervezte". Vagy az lehet, amit en tettem fel kérdést es több verziója van a filmnek, több jelenet más. Tényleg erről nem tudtok valamit? :)
2014. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy bakit találtam benne. Amikor a hídon van az üldözés egy látni a napfény és az általa keltet árnyékokat, máskor pedig olyan mint amikor felhős az ég.
2015. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!