Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Éhezők Viadala a Kiválaszto...

Rebeka77 kérdése:

Az Éhezők Viadala a Kiválasztott! Melyik dal volt, hol találom meg? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az Éhezők viadala-A Kiválasztottban volt egy jó kis dal,amit még a lázadók akkor énekeltek,mikor áttörték a gátat(De először Katniss énekelte a kameráknak)és valami olyan volt benne,hogy "...a fánál várlak.../...felkötötték a 3 gyilkosát..."(vagy ilyesmi)Nagyon megtetszett!Hol tudnám megtalálni(lehetőleg magyarul)?

2014. nov. 23. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
The hunging tree, angolul megtalálod youtubon magyarul még nincs fent. A könyvben megtalálod a szövegét tény, hogy nem ugyanaz mint a filmben de leírják azt is, hogy miről szól pontosan.
2014. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=waep706L-XM

Ez az angol változata. Magyarul nincs fent, de majd biztosan felkerül, ha elkezdik felrakni a filmet a netre, vagy kijön DVD-ben.

2014. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Azt mondják, egyelőre lehetetlen megszerezni, meg kell várni, amíg kijön magyarul a DVD.

Én is csak a szövegét találtam meg, keress rá google-n, Bitódal ;)

2014. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezek hasznos infók :)
2014. nov. 25. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok!

Megtaláltam youtubon!

https://www.youtube.com/watch?v=_GDrkP99WXA

2014. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. nov. 26. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!