Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtátok hogy a violettában...

Tudtátok hogy a violettában antonio meghal? Www.Youtube.com/watch? V=l6xwsEX5cok&spfreload=10

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Hogy kerül bele egyáltalán? Belemászik? Alulról vagy felülről?
2014. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 violetta 2002 ***** válasza:
tudtam sírtam is:(
2014. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen :( pár hete láttam néhány videót ahogy Pablo megtudja, hát igen... megkönnyeztem énis :'(
2014. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de mi történt elütötte egy kocsi vagy mi? :(
2014. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dorcsi,Dorci, Dorka válasza:
Télleg? én nem is tudtam... :( és mikor a második vagy a harmadik évadba?? és hogyan??
2014. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A 3. évad 21. részében hiszen lehettt látni hogy Violettának szőke a haja. De elvileg ki is van írva a video címéhez. Szerintem valahova elutazott az egész "csapat" hisz Pablo is ott volt és mindenki olyan ruhába volt hogy szerintem fellépni készültek. A videóban viszont Pablo azt mondja hogy vissza kell menniük Buanos Airesbe vagy ahol van a stúdió mert nyilván ide ahol készülnek a koncertre Antonio nem jött tehát szerintem Antonionak volt valami betegsége vagy nem tudom mi de ha nem lenne semmi gondja biztos hogy ment volna erre a koncertre.
2014. nov. 27. 06:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt egy videó, hogy Antonio elbúcsúzik a többiektől, szerintem tudta, hogy meg fog halni:(
2014. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!