Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mégis, mi olyan jó benne?

Mégis, mi olyan jó benne?

Figyelt kérdés

A többség ,,imádja" a Violettát. Csak nekem tűnt fel, hogy:

1.Minden rész ugyanolyan.

2.A második évad teljesen ugyanolyan, mint az első, csak már szereplőkkel, és más románcokkal.

Nem szeretnék ezzel senkit se elítélni mert szereti, csak nem értem.



2014. nov. 26. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a többség imádja.
2014. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak neked tűnt fel.
2014. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is egy nagy szarság!! Az első évad konkrétan 2 dologról szól! és ezt a 2 dolgot húzzák 80 érteed? 80 részen keresztül!! háth komolyan mondom,a második évad meg gondolom ugyanez,mert konkrétan már vagy a 30-résznél tart de még mindig a semmiről szól..csak arról,h diego szereti violettát de violetta ezt nem viszonozza aztán egyszer szakítanak leonnal aztán meg összejönnek..ez a sorozat egy nagy vicc..
2014. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekes, mert az oké, hogy kiszámítható, de vannak olyan mellékszálak, amire a büdös életben nem gondoltál volna. Engem a zenék is nagyon megfognak. Amúgy nagyon szentimentális vagyok, szóval.. :D
2014. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A Violettát max 8-9 évesek nézik! Semmi jó nincs benne, és ezt az ovisok, kisiskolások nem érzékelik. Tessék megbocsájtani nekik! :D
2014. dec. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi a baj azzal aki szereti?

Ismerek 7 és 30 éves rajongót is. Nem kell ez aalapján elítélni az embereket.

2015. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attòl, hogy valaki szeret egy sorozatot, zenèt, filmet stb. nem kell az interneten lehordani! Üzenem a kedves utàlòknak, hogy ők se kèpzeljèk magukat Einstenn-nek,ha ilyeb kommenteik vannak. Egyàltalàn nem itèlem el az utàlòkat. PL. a kèrdezővel semmi bajom sincs. De az egyik előttem kommentelőnek semmi joga sincsen lehordani valakit AZÈRT mert SZERET valamit. Amúgy a válasz a kèrdèsre: Ez kell a gyerekeknek ès a tiniknek, azaz romàncok, hazugsàgok, baràtsàgok stb.

Ès igen, igen èn is szeretem (violettaforevör)

2015. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A Violetta egy olyan sorozat akit a Disney nagyon eltalált.Minden van benne ami a gyerekeknek kell, ahogy az előttem levő is mondta. En is szeretem!
2015. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
7-es! Ne zavarjon, de nem ítélt el senki senkit. Miről beszélsz?
2015. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!