Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kijött a Star Wars VII első...

Kijött a Star Wars VII első hivatalos előzetese. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=erLk59H86ww&feature=share


Szerintem egész jónak tűnik persze az előzetesek szinte mind azok! :)



2014. nov. 28. 16:28
 1/6 anonim válasza:
Ez alapján elégé a látványra mentek rá. Csak ne hogy a történet rovására menyen.
2014. nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Elég undorító az a kard.
2014. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen az nekem sem jön be túlságosan.
2014. nov. 28. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz, de nem győzött meg arról se hogy rossz lesz és abban sem hogy jó. Bár ez még csak egy teaser trailer, de akkor is legalább egy kis várakozást kiválthatott volna belőlem. Még mielött valaki belém kötne, nagyon szeretem a Star Wars-t és ezt nem utálóként írtam, csak nem váltotta ki belölem amit a legtöbb rajongóból. Am arról a fénykardról csak nekem ugrott be a keresztjoint az Ananász Expresszből? :D
2014. nov. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
86%
Az a kis guruló droid szentségtörés, a csjszi egy Magnum jégrémen utazik, a sithek pedig felvették a kereszténységet.
2014. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

fura.

mert a keresztrúd a kardon a védelmet szolgálja alapból,hogy az ellenfél kardja ne tudjon felcsúszni rajta.

így viszont saját magában tehet vele kárt,plusz megakadályozza a csukló munkáját.

szóval közel sem egy hatékony eszköz,inkább önveszélyes,bár látványos.

2014. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!