Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The walking dead 5. évadja...

A The walking dead 5. évadja csak 8 részbőll áll (t)?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a pillanaton és a legvégén mondja, hogy a The walking dead legújabb részeivel februárban tér vissza. Ez most komoly?
2014. dec. 1. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Februárban folytatódik az évad. Tavaly is így volt, nincs ebben semmi meglepő.
2014. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát azért engem kissé meglepett. Az egész évad marha jó volt, csak eléggé rövid. Az utolsó 3 évad meg állt 15-16 részből. Az első kivételével, ami csak 6 részes volt. Azt hittem, hogy ennek az évadnak is lesz vagy 15 része legalább. :( De kár, hogy nem.


Valon a 6. évad is ilyen rövidke lesz? :(

Viszont annak örülök, hogy már három hónap múlva jön. Nem úgy mint az 5.-nél, amire várni kellett kb. fél évet.

2014. dec. 1. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nincs vége az 5. évadnak. Az is 16 részes. Most csak a szokásos év végi, év eleji pihenőjére vonult az AMC.
2014. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ó, értem. Nemtudtam. Mert én még egy éve sem kezdtem el nézni a Walking deadet, és ezáltal nem tudhattam, hogy tavaly hogyan volt a 4. évaddal. De köszönöm. :)


Nagyon nagyon kíváncsi vagyok már a folytatására. :)))

2014. dec. 3. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!