Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Z Nation VS The Walking Dead...

Z Nation VS The Walking Dead - Szerinted melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés

Z Nation VAGY The Walking Dead


Szerinted melyik a jobb és miért?



2014. nov. 26. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
The Walking Dead!!! Mert az nem nyálas, rengeteget gyilkolásznak benne, nagyon izgalmas (írtó cuki Daryl!!! :D!!!!) Egyszetüen IMÁDOM!! Amugy a Z nation is tök jó, de a Wlking Dead a legjobb!! Ja és ha szereted a zombikat, akk nézd meg a Z világháborút is, szerintem az is tök jó!!
2014. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán egy súlycsoport a 2.

Természetesen a walking dead.

2014. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Twd jobb.


Z N egy vicc poén az egész, de én bírom ezt is. Itt vannak durva dolgok.... Az 1-4 részt éld át, túl és akkor oké...

2015. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
TWD pótlónak elmegy. :D Én legalábbis akkor kezdtem el nézni, mikor a TWD szünetelt.
2015. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A Z Nation még, úgy is jobb, hogy sokkal kisebb a keretük mint a The Walking Dead-nek. Mert ha tényleg Zombis sorozatot akarsz nézni ami a Zombikkal kapcsolatosan izgalmasak akkor a Z Nation ott is sokkal jobb mint a The Walking Dead.

Már az első rész is sokkal jobb mint a The Walking Dead. És az 1.évad 13. évadzáró része az egyszerűen k**va jó a Z Nation-ben.

2015. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban nem egy súlycsoport, a TWD komolyabbra van véve és összetettebb is, míg a Z Nation nagyrészt vígjáték, vicc feeling, de szerintem eléggé jóra sikerült, én úgy vagyok vele a TWD jobb de a Z Nation nem sokkal rosszabb.
2015. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Aladár Benő válasza:
Számomra a Z nation sokkal jobb.A TWD már meguntam az 5 ik évad után,full dráma az egész.Túl komoly.Viszont a z nation komoly de egyben vicces is.Soha nemtudod mi fog történni benne,a főszereplők sorra halnak meg így nemtudod ki mennyi ideig lessz bent.Kattogsz rajta :D
2015. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen más, másért jó mindkettő. A Z-t nem szabad komolyan venni, én azért szeretem, laza, vicces, zs-kategóriás színészekkel. A TWD-t pedig a világ miatt, a karakterek miatt. Bár utóbbiban a 6. évadban akkora ökörségek történtek, hogy kissé csalódtam. Szóval a tanulság az, hogy ne vedd komolyan egyiket sem, akkor élvezni fogod őket. :)
2015. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!