Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Neji és Tenten szerelmesek...

Neji és Tenten szerelmesek voltak egymásba?

Figyelt kérdés
Narutóban,mert sok jelenet van ami erre utál és szerintem igen,csak nem mondták ki.
2014. dec. 3. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem semmi erre utaló jel sem volt, szerepük is alig volt az egész történetben, főleg Tentennek. Annyi biztos h csapattársak voltak és mint a legtöbb csapattársak, ők is kedvelhették egymást.
2014. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sok rész van,mikor Tenten mondja magában,hogy milyen aranyos.Meg mikor még nem felnőttek,mondta,hogy nem akarja elveszteni mert...és akkor más szavakat használt.Meg mikor Guy csapata Kisame ellen harcol és Neji kiszabadul Kisame víz csapdájából,akkor kimenti a többieket is és Tenten elesne,de Neji megfogja és Tenten megköszöni és elpirul.
2014. dec. 3. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
XD Ennyi erovel szinte bárkire ra lehet fogni a Narutobol, hogy szerelmes valakibe, akibe nem is... Egyebkent hol az a sok rész, ahol azt mondta Nejire, hogy milyen aranyos? O.o én csak arra emlékszem, hogy egyszer Sasukere, egyszer arra a Harry Potter feelingu sracra mondta hogy cuki/aranyos.
2015. júl. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyi volt az összes utalás,amennyit leírtam mivel meghalt Neji,így több biztos nem lesz.Különben meg ha úgy nézzük,ez rengeteg utalás,mert Sai és Ino között sem volt nagyon semmi és mégis összejöttek.
2015. júl. 19. 00:32
 5/8 Zsófuci03 ***** válasza:
100%
Szerintem is szép pár lettek volna
2017. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PANNNAAAAAAAAAA ***** válasza:
100%
Hát, bisztos volt köztük valami. Mert Neji elkapta Tentent, és sokszor beszélgettek. Kár, hogy Neji meghalt. :(
2018. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyezek.
2018. okt. 15. 21:42
 8/8 PANNNAAAAAAAAAA ***** válasza:
100%
Amúgy, szerintem is szerelmesek voltak egymásba. Bár Neji nem mutatta ki, de volt köztük vonzalom. Csak Kisimoto kinyírta szegény Nejit. Pedig szerintem simán össze jöttek volna! És szép pár lettek volna.
2018. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!