Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg nincs egy értelmes...

Tényleg nincs egy értelmes gyerekeknek való Mikulásos vagy karácsonyi rajzfilm?

Figyelt kérdés
Mindegyikben meghal valaki, kísértenek a szellemek, kínoznak, vagy valami csúcstechnológiás Télapóról szól, ez egyszerűen hihetetlen....

2014. dec. 5. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


The Snowman

Fent van youtubeon.

2014. dec. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gyémántlány ***** válasza:
100%
Pettson és Findusz :) Én nagyon szeretem, szerintem fantasztikusan aranyos, kedves rajzfilm.
2014. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, megnézem amit ajánlotok, sajnos kicsit kiborultam a karácsonyi mesék terültén.Miért kell mindig a Dickens-féle szellemes ijesztgetős sztorit elővenni, ez egyáltalán nem gyerekeknek való, vagy elvált szülőkről írni, vagy itt van pl. a Jégvarázs, az első tíz percben besokkolnak lelkileg..rémálom. Na mindegy, mindenképpen megnézem őket, köszönöm :)
2014. dec. 7. 07:53
 4/6 anonim ***** válasza:

How The Grinch Stole The Christmas. Az eredeti grincs-rajzfilm, 1966-ból, Chuck Jones / Tapsi Hapsiék egyik fő alkotójától /. Nagyon jópofa és aranyos, sajnos, magyarul még nem adták soha. Kár...


[link]

2014. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ha nincs magyarul, akkor egy 5 éves gyerek gondolom nehezen értené meg..kár pedig én így felnőttként magát a filmet szeretem.
2014. dec. 7. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, ez az, sajnos, több jó karácsonyi mese is van, de sajnos, nem szinkronizálták le őket/ sztem nem is fogják /.

Ez a grinch rajzfilm pedig sokkal jobb, mint a filmváltozat volt.

2014. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!