Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek tetszett Az Útvesztő...

Nektek tetszett Az Útvesztő c. film?

Figyelt kérdés
Én általában bízok az IMD értékelésben és erre 7,1-et írtak ezért döntöttem úgy hogy leszedem és azt kell mondjam nekem tetszett a film. Érdekes a sztori, elég jók voltak a szereplők is viszont a végére sok megmagyarázatlan kérdés maradt amit nem szeretek, remélem lesz folytatás ahol választ kapunk ezekre a bizonyos kérdésekre.

2014. dec. 6. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a "Maze Runner"-re gondolsz Útvesztő alatt akkor igen, tetszett, nekem két megválaszolatlan kérdésem volt a végén:

- Will Poulter mindig negatív gyávákat fog játszani?

- mi lesz ezután?

2014. dec. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért írtál ilyen kulcsszavakat?
2014. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont este néztem meg. Nekem nagyon tetszett pedig nem vártam sokat tőle. Az a gépszörny éppen átment az ízléshatáromon, de na jó volt. Az útvesztő maga nagyon ötletesen és látványosan lett kivitelezve.


Ne reméld a folytatást, szükségtelen. Mert már forgatják is! A rendezője szerencsére marad a posztján és a szereplők is visszatérnek. Amúgy csak azért kapott zöld utat a folytatás mert eszméletlen váratlan siker lett az első. 34 millióból készült 334-et hozott világszerte.

2014. dec. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én imádtam!!!! komolyan:D csak a végére pár megválaszolatlan kérdésem marad.. de ez trilógia (3 részből áll) szóval várom a kövi rész:33 10/10000000000 <3! 2. kedvenc film lett!
2014. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én most végeztem a film megnézésével és durván jó film, nem is tudom mikor kötött le ennyire film mostanában, alig várom már a következőt.
2014. dec. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Aki még nem látta a filmet, ne olvassa el, amit leírtam, mert tele van spoilerrel.

Hát nem tudom. Én szerintem túl sokat vártam a filmtől, annyira felkapott volt (véleményem szerint főként Dylan O'Brian miatt), és a sztori eleinte még jó is lehetett volna, de... Tulajdonképpen a film 85%-ban nem történik semmi. Én legalábbis nem izgultam rajta, tele van klisével (tinédzserek bezárása egy területre, magukra utalva a túlélésért, elég Hunger Games hatású, posztapokaliptikus "kiválasztottak" csoportja, a bölcs néger vezető, aki a végén meghal, a pufók kissrác, aki mindenkinek a kedvence lesz, aztán feláldozza magát a főhősért), a lánynak pl. semmi szerepe nincs benne (úgy tudom, a 2. részben már lesz, de így az elsőben semmi értelme nem volt, ráadásul nem emlékszik semmire, nem tudja, kicsoda Thomas, mégis az ölébe veszi a fejét, mikor alszik stb.). Semmit nem tudunk meg a szereplőkről, minden Thomas körül forog. Az egy dolog, hogy senki nem emlékszik a múltjára, de egy kicsit elszakadhatnánk néha ettől a "csak a főhős számít és ő az, aki sose sérül meg, ő az, aki kitalál mindent, ő menti meg a világot" nyálkupactól. A színészek játékán még van mit csiszolni, a karakterek egyoldalúak és nem szerethetők (kivéve a kis dagit, aki eleve szerethetővé lett alakítva). Szóval mindent összevetve én sokallom a (most már) 7-es értékelést, de hát ez nyilván én vagyok. Ízlések és pofonok, nem kell lehurrogni érte, csak elmondtam az én véleményemet is. :)

19L

2014. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én a végén még szinte örültem is hogy a dagit lőtte le. Nekem Newt lett a kedvenc, lehet hogy azért is, mert a Trónok harcában is szerepel :)
2014. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A könyv után siralmas lett a film :( Szerintem erősen közepes.
2015. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!