Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A rohamosztagosok klónok?

A rohamosztagosok klónok?

Figyelt kérdés
Az új film és trailer kapcsán sok oldalon(pl9gagen is) vitatkoznak azon, hogy a rohamosztagosok klónok-e vagy nem. Én arra lennék kíváncsi, hogy a jelenlegi kánon szerint igen, vagy nem, esetleg még nem lehet tudni. (Ehhez hasonló külföldi oldalakon azt írják sokan,hogy az uralkodó leállította a klónozás programokat, és a birodalmi hadseregbe már úgy soroztak be embereket, de szerintem ez csak a korábbi EU-ban volt benne, ami ma Legends néven fut, tehát semmisnek vehetjük ilyen szempontból)

2014. dec. 7. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nem klónok. Mivel az eredeti trilógiában nem említenek semmiféle klónokkal kapcsolatos cuccot ezért nem.
2014. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sitheket sem emlitenek, de az elozmeny trilogia miatt megis azok lettek.

Sok mindenrol nem beszeltek a regi filmekben, ez igy nem jo erv.

Nekem logikus kovetkezmeny lennenek h ok klonok, de ez a filmekbol nem derul ki egyertelmuen, azert kerdeztem h mashol ami a kanon resze emlitik-e esetleg.

2014. dec. 7. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Az eredeti trilógiában igazából említik a klónok háborúját, csak a magyar szinkronból kihagyták a "klón" szót. Az eredeti könyvben is beszéltek róla.


Nem tudom, hogy ezt is átírták-e, de tudtommal igaz, amit azokon a más oldalakon írtak. Sőt pl. a Rebels sorozatban (ami tudtommal a filmek után a "legkánonabb") történeti jelentőséggel bír, hogy gyerekeket soroznak be és rohamosztagosnak képzik őket.


Ezen kívül a felgyorsított növekedésük miatt az eredeti klónok az eredeti trilógia idejére kiöregedtek, és lehet, hogy egyszerűbb volt nem-klón embereket besorozni, mint azokra a klónozókra bízni az egész folyamatot. Ez által új munkalehetőségeket is teremhettek, besorozhatták a Birodalom híveit, és talán az átlagnép is jobban fogadta a "normális" emberi rohamosztagosokat.

2014. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az eredeti trilógiában igazából említik a klónok háborúját" - Az én emlékeim szerint is, bár lehet hogy csak a regényből rémlik, mint ahogyan a "Sith fekete lovagja" titulus Darth Vaderre vonatkozóan.

Csak akkoriban nem részletezték egyik kifejezést sem.

Szárnyalhatott a fantázia!

Én például sokáig azt hittem a "sith" az ír (kelta) tündérekkel kapcsolatos. :D

2014. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az 1. klón generáció 10ezer katona 2x gyorsabban öregszik az átlag embertől.

a 2. generáció 1millió katona meg 5x gyorsabban.

és ez a 2 nemzedék készült csak belőlük.

szóval az 4.rész idejére pár klónparancsnok öregember marad csak a birodalmi hadseregben az 1. generációból mint kiképző tiszt pl cody.

az új sorozat idejére meg mindegyik rég halott és sorozott az állomány.

2014. dec. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!