Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Star Wars Az...

Szerintetek a Star Wars Az ébredő erőben Stohl András lesz Mark Hamill magyar hangja?

Figyelt kérdés
Korábban is ugye ő volt a magyar hangja a Star Wars-ban de vajon az idősebb Luke-hoz is illeni fog Stohl?

2014. dec. 10. 23:25
 1/7 A felhasználó ***** válasza:
Nem valószínű.
2014. dec. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2014. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűbb, hogy egy korához illő hangot választanak neki. Luke hangja az első szinkronok egyikében volt Kassai Károly is, érdekes lenne, ha őt hoznák vissza. De attól függ majd, milyen lesz Luke angol hangja.


Amikor az előzmény trilógiát szinkronizálták, akkor is pár visszatérő szereplő új hangot kapott, tehát nincs akkora nagy összefüggés a szinkronok között.

2014. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz, viszont ami 100 % szerintem, hogy Csernák János lesz Harrison Ford.
2014. dec. 11. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azért nem zárnám ki a dolgot.
2014. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hamill hangja furcsamód még mindig ugyanolyan fiatalos, ha megnézed a második trailert, akkor hallhatod, hogy nem sokat változott, tehát nem zárnám ki én se, hogy Stohl lesz a szinkronja.
2015. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: a második trailerben nem az öreg Hamill beszél hanem a fiatal. Egy az egyben át van véve a szöveg a Jedi visszatérből
2015. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!