Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik mese lehetett ez 10+...

Melyik mese lehetett ez 10+ éve a Cartoon Network-ön?

Figyelt kérdés
A jövőben játszódott egy diktatúrában a mese, a diktatúra katonái mind egyformák voltak, a főnökükön álarc volt és valami fekete folyadékot ivott emlékeim szerint. A sztoriban valamikor kiderül, hogy a főszereplő, aki a diktátor ellen harcol, annak a fia sőt azt hiszem még a helyét is átveszi. Sokszor kerestem már a Cartoon Netrowk-ön adott mesék listájában, de nem találtam meg, szóval esetleg lehet, hogy a Nickelodeon adta.

2014. dec. 11. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Chris Colorado esetleg?
2014. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örök hála, nem hittem volna, hogy valaha megtalálom :D Pedig tegnap is órákig kerestem.
2014. dec. 12. 10:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyit megkérdezhetek, hogy ez melyik Cartoon Networkön futott? Az akkori angol Cartoon Network Európán, vagy a már magyarítás alatt álló Cartoon Network Közép- és Kelet-Európán? Le volt szinkronizálva?
2014. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul ment, kb. 10 éve.

Kb. abban az időben amikor a samurai jack és az x-men ment.

2014. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én tuti magyarul néztem, de ahogy nézegettem a magyar Cartoon-on futott mesék listáját a wikin, nem igazán találtam meg. Egyedül a lengyel CN-ön, de lehetséges, hogy régen a lengyel meg a magyar adás egy adón ment. Emlékszem volt sokszor olyan, hogy egy mese magyarul ment, egy meg valami más nyelven.
2014. dec. 16. 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy 1998-ban vált ki a Cartoon Network Közép-Kelet-Európa az európai adásváltozatból, és 2003-ban hallhattuk először magyarul. Ahogy írtad, sok sorozatnak még nem volt magyar szinkronja, vagy ha volt, nem sikerült megszerezni. A Frédi és Béninél volt főleg így, mivel azt nem tehették meg, hogy azt a pár részt, amit az MTV leszinkronizált, magyarul adják, a többit meg angolul, így készült egy az új szinkron. Először Frédiék 2004 nyarán szólaltak meg magyarul. Viszont erre a rajzfilmre én nem emlékszem, nem tudom, miért.
2014. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem csak rövid ideig ment. Meg ahogy most utána néztem, csak huszon pár darab rész készült belőle.

Amúgy a Frédi és Béni tényleg nem eredeti szinkronnal ment rajta?

https://www.youtube.com/watch?v=zzSVVvsgnog

Ez az eredeti vagy az új?

2014. dec. 17. 01:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az új szinkron. A régit legutoljára 3-4 éve lehetett látni az RTL Klubon.
2014. dec. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!