Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » DAS IST NARUTO SPOILER:...

DAS IST NARUTO SPOILER: szóval csak szerintem túl random hogy a végén Choji Karuival jön össze?

Figyelt kérdés

A végén a párok elég logikusan lettek összerakva (mondjuk Ino és Sai is kicsit wtf volt mert annyi volt köztük hogy Ino helyesnek találta Sai-t) de a Choji X Karui párosításon néztem azért

Karuit előbb tudtam volna Naruto vagy Omoi oldalán elképzelni főleg mert Chojival úgy kb nem is tudtak egymás létezéséről :D



2014. dec. 14. 03:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Azóta hosszú évek teltek el, béke volt, utazgathattak egyik országból a másikba és találkozhattak. Igen, random volt, de ugyanmindegy, ettől a történet se rosszabb se jobb nem lett.
2014. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó de ez a randomság keretein túlment
2014. dec. 15. 02:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a végén Kishit már nem igazán érdekelte. Az utolsó fejezeteknél érződik, hogy nagyon le akarta már zárni. Egyébként is az egyedüli két dolog, ami érdekelte az olvasók 99%át az volt, hogy 1 Naruto lesz-e a Hokage? 2 Összejön-e Hinatával?


A történet maga onnantól nagyon sok ember számára érdektelenné vált, hogy kiderült, hogy Madara is ugyanúgy egy báb, mint Pein, Nagato meg Obito voltak.

2015. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meglátásom szerint inkább az érdekelte az olvasók túlnyomó részét,h mikor fogja már Gai kinyitni mind a 8 kaput, és mikor lesz már végre vége ennek az elcseszett történetnek.
2015. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a végén már elég sok logikátlan csavar volt
2015. febr. 4. 20:09
 6/6 Zsófuci03 ***** válasza:
Én sem értettem az inosait de Inot én már amikor sai megjelent vele akartam hogy összejöjjön mer akkor sasusaku és inosai (sasusaku sem nagyon érdekelt de Naruhinat akartam és az csak sasusakuval megy)+Ino és sai cukik együtt még ha random is
2017. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!