Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2015. Augusztus 29-én a Papp...

2015. Augusztus 29-én a Papp László Budapest Sportarénában a Violetta Live NAGYKONCERT-en 19:30 órakor lesz majd ezekre lehetőségem?

Figyelt kérdés

A jegyem már megvan ráadásul elég jó helyre (szerintem) a 104-es Szektorba a B/15-ös székre... Véleményetek szerint jó helyet foglaltam le és jól lehet majd innen látni/hallani??? Továbbá érdekelne, hogy lesz-e majd alkalmam a sztároktól egy-egy aláírást szerezni vagy csak simán találkoznom velük egy fénykép erejéig???

A hasznos válaszokat előre is köszönöm!!!


2014. dec. 15. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem platina jegyet vettél 150000forintert akkor sajnos nem!
2014. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 WattacukorPufi ***** válasza:
Én a 103-as szektorba vettem jegyet, szüleim azt mondták hogy ott jól lehet majd látni-hallani mindent. De csak VIP-jegyel lehet találkozni velük, nincs sok esély hogy a többiek közt (akik szinték akarnak fokozódni meg aláírást)majd tudj bármit is kapni : (
2014. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 marcipánfelhő válasza:
Az első válaszolóval nem értek eggyet.Onnan esetleg Violetta alsóneműjét lehet látni a szoknyája alatt.A kérdező szinte a legjobb helyet vette meg
2014. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!