Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha van egy adott angol felirat...

Ha van egy adott angol feliratfájl (. srt)? Hogyan tudok belőle magyart fordítani?

Figyelt kérdés
Gondoltam elkezdenék magyarul fordítani, mert van egy film, amihez nagyon nem akar jönni felirat, ott sírnak szegények érte. Én meg tudok angolul, csak még sosem csináltam ilyet. Mi kell hozzá?

2014. dec. 23. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy átírod .txt-re és akkor jegyzettömbben átírod őket (majd visszaírod a formátumot), vagy egy feliratszerkesztőben nyitod meg és csinálod ugyanazt (subtitle workshop például).
2014. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

És egy angolul középszinten elég jól beszélő fiatal embernek kb. mennyi munka lehet 1362 időzítés lefordítása?

2014. dec. 23. 12:36
 3/6 anonim válasza:
Melyik film?
2014. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
doboztrollok
2014. dec. 23. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Átírni se kell, csak simán megnyitod jegyzettömbben és lehet írni.


A profibb megoldás egy feliratkezelő szoftver letöltése - pl: Subtitle Workshop (ingyenes, könnyen kezelhető). Abban egyszerűbb fordítani és probléma esetén szinte bármibe bele lehet nyúlni (időzítés, képkockaszám stb.)

2014. dec. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, mentek a zöldek :)
2014. dec. 24. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!