Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segitség kéne! Nemtudom...

Segitség kéne! Nemtudom mennyire szeretitek A Beavatott cimü filmet. én IMÁDTAM, és kedvenc filmem lett! De leltem a neten egy jelenetet amit én nem láttam, hol van ez?

Figyelt kérdés
--> [link] ez a jelenet mikor van?

2014. dec. 23. 15:31
 1/4 anonim válasza:

Nem tudom, hogy hol volt, de rémlik a jelenet, ettől függetlenül már sok filmet láttam, aminek a hivatalos magyar szinkronos kiadásából hiányoztak eredeti jelenetek.

(Úgy értem bizonyos jeleneteket nem szinkronizáltak akár tartalmi okokból)

De ez csak az én észrevételem, nem biztos, hogy így van.

2014. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
31%
Ez a rész sem a szinkronizált sem az eredeti filmben sincs benne. Ezt a részt valószínűleg kivágták.
2014. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a rész megtalálható a szinkronizált filmben is. Már a közepe-vége felé van és ez után kezdődik a "háború".
2014. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mát mennyire aktuális de benne van a filmben és igaza van az elöttem szólónak valahol az 50.perc körül.
2016. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!