Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bates Motel mennyire függ...

A Bates Motel mennyire függ össze a psycho nevű filmel?

Figyelt kérdés
A filmet mar kerestem de nemtudom hogy hány része van meg hogy melyik psycho film az ami kapcsolatban áll a Bates Motellel.Szóval valaki elmondaná hogy érdemes e megnézni a filmet (meg hogy melyik filmet) ahoz hogy értsem hogy mi történik?Gondolom Sok minden kiderül a filmben.

2014. dec. 23. 22:18
1 2
 1/12 HalkHogen ***** válasza:
A sorozat Norman gyermekkorát meséli el. Szerintem érdemes az első két mozifilmet megnézni. De az elsőt mindenképpen. Után jöhet a sorozat. Persze filmek nélkül is érthető a sorozat, csak ha már láttad a Hitchcock-filmet, szerintem érdekesebb a sorozat.
2014. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2014. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi akkor majd megnézem a filmet remélem nem lesz túl gagyi :)

amúgy 2. válaszoló jól látom hogy póló reklámot linkelsz a kérdésem alá?Nem tudom mire jó ez

2014. dec. 24. 09:45
 4/12 A kérdező kommentje:
mégegyszer rámentem a linkre és most a psycho IMDB linkjét adta be.Ezt nem értem akkor a telóm szarakodik vagy nemtudom, bocsi és köszi a linket
2014. dec. 24. 09:48
 5/12 anonim ***** válasza:

Reméled,hogy nem lesz túl gagyi??

A filmhez képest a sorozat a gagyi,szerintem.

2014. dec. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
úgyértem hogy ilyen fekete fehér, meg a hangok meg a vér gagyin lesz megcsinálva mert az se mai darab
2014. dec. 24. 11:10
 7/12 anonim ***** válasza:
És? Régen még hozzáértéssel,meg ízléssel csináltak filmet. Nem úgy,mint most,
2014. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
csak ha az ember megszokja a mai minőséget akkor a régebbi gagyinak fog számítani.de attól még lehet jó.
2014. dec. 24. 11:50
 9/12 A kérdező kommentje:
amúgy jól tudom hogy 4 részes?
2014. dec. 24. 11:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Háát nyilván ne számíts modern effektre, se képi, se hanganyagokat tekintve.

De szerintem ha el tudsz vonatkoztatni attól, hogy nem a megszokott az előadásmód, csak a történetre meg a színészi alakításra figyelsz, akkor jó film.

2014. dec. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!