Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bates Motel mennyire függ...

A Bates Motel mennyire függ össze a psycho nevű filmel?

Figyelt kérdés
A filmet mar kerestem de nemtudom hogy hány része van meg hogy melyik psycho film az ami kapcsolatban áll a Bates Motellel.Szóval valaki elmondaná hogy érdemes e megnézni a filmet (meg hogy melyik filmet) ahoz hogy értsem hogy mi történik?Gondolom Sok minden kiderül a filmben.

2014. dec. 23. 22:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ez most meg is hozta a kedvem még ma meg is nézem :D szerintem tetszeni fog
2014. dec. 24. 14:41
 12/12 A kérdező kommentje:
Na megnéztem!Nem volt rossz hamar megszoktam h szürke a kép nincsnek szinek és azok a gyilkosságok tényleg gagyik voltak :) de jó film volt amit nem értek hogy ha Sam odament este a motelhez és utana gyorsan vissza is ment (érdekes) akkor utána amikor a nővel jelentkezett be miért nem ismerte fel Norman?Meg a a Bates Motel norman gyerekkorat meséli el akkor a sorozatban nem olyan ruhákba kelle járni ami abban az időben volt nem pedig IPhone-al?A tesójárol nem is volt szó meg azt mondták hogy 5 évesen költöztek oda és ők építették a sorozatba nem így volt.Szerintem a többit is meg fogom nézni még 3db van ugye?
2014. dec. 24. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!