Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi olyan jó a Violettában?

Mi olyan jó a Violettában?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, aki 14 éves, és teljesen odáig van érte, Violettás a tolltartója, Violetta rajongói oldalt vezet facebookon,stb. Én még sosem láttam egy részt se a sorozatból, de a violettás cuccok nagyon nem tetszenek. Rózsaszín mind, meg ott van az a csaj, Martina Stoessel vagy ki, aki mindig olyan fura fejet vág, mintha nem tudna rendesen mosolyogni...egyszer olvastam tőle egy interjút egy magazinomban, és hát mit ne mondjak, eléggé butának tűnt. Valami ilyesmit mondott, hogy ő inkább a rockosabb stílust szereti...na persze, akkor nem öltözne így, meg nem énekelne olyan számokat. Meg nem tudom, a szereplők is olyan erőltetettnek tűnnek. Szerintetek rosszul ítélem meg a sorozatot, és tényleg jó, meg érdemes nézni?

2014. dec. 30. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan kb mint egy szappanopera tinikkel, gyerekeknek. Szerintem is erőltetett és gagyi, de ha valakinek ez tetszik... mondjuk az kicsit fura, hogy 14 évesen Violettásak a cuccai, de az ő dolga, én ilyenekért nem szólok meg embereket.

Nézz bele, lehet neked is tetszene, bár előre figyelmeztetlek, olyan mint a többi mai disney-s sorozat

2014. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gagyi sorozat értelmetlen az egész történet, valóban eröltetettek a szereplők is.rengeteg a nyálas értelmetlen,eröltetett jelenet...stb Semmi értelme az egésznek. Nálunk sajnos "kötelező "program szóval tudom miről beszélek..
2014. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Átérezhető történet. Lehet rajta sírni és nevetni. Ösztönöz... Ó, és szeretjük a zenéjüket. Igazából sorolhatnám még, csak az a baj, hogy ha még egy részt sem láttál, vagy csak keveset, akkor nincs értelme elmagyarázni, mert úgy sem értenéd. Hiába kérdezed, mindenki a saját szemszögéből ábrázolja. Így semmi értelme már a kérdésnek sem.
2014. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tinista ***** válasza:
Igaza Vilu459-nek aki nem nézi rendszeresen az nem érti. És igazából valóban ösztönöz sok mindenre. És Martinára kitérve tényleg inkább a rockot szereti és azért énekel olyan dalokat mert a sorozathoz az ilyesféle zenék illenek, de amúgy is azok nem az ő dalai. A ruházatán melyikre gondolsz amit a sorozatban hord vagy amit a való életben? Mivel a sorozatban eléggé lányos ruhákat hord a való életben pedig inkább vadócul öltözködik. Amúgy én is 14 vagyok és imádom a Violettát áttudom érezni sokszor amit ő. Ennyi lenne ha nem nézed nem értheted. :)
2014. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért szeretheti a rockosabb stílust. Ez csak egy szerep egy sorozatban. Violetta és Martina Stoessel ízlése attól még különbözhet :)
2015. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!