Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a jobb? Mint a...

Szerintetek ki a jobb? Mint a filmben mint jóképűbségben?

Figyelt kérdés

A két személy Chris Evans( Amerika Kapitány) és Theo James (Beavatott). Nagyon fontos lenne mert a barátnőmmel ezen vitatkozunk:)

Szerintem Amerika kapitány, szerinte a 4es.


2014. dec. 30. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is Chris Evans.
2014. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Theo James jön be.
2014. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Theo James jön be és imádom az akcentusát :)
2015. jan. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kérdés Chris de ti miért bírjátok? Nagyon komoly Chris meg jófej és vicces:)
2015. jan. 1. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Theo is jó fej és vicces. Én szőke és kék szemű párti vagyok, de Chris szerintem egyáltalán nem férfias, nem tom, nem azt mondom, h nem néz ki jól, de nekem nem jön be, túl baba képe van, Sebastian Stan (Bucky/Tél katona) ezerszer jobb. De visszatérve Theo-nak meg vastag és érzéki szája van :P és lehet, hogy nem kék a szeme, de az ő barna szeme sok kék szemet kenderbe ver:) és a mosolya egyszerre sexy és cuki és mondom elolvadok az akcentusa miatt, eleve imádom a brit pasikat, szóval nekem ezért tetszik jobban :)
2015. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!